En itici otomobil markası?

En itici otomobil markası hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    370
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tarihbilimi' Alıntı:
ben düşüncenize karışmıorum, sadece yapılan yorumlar ile anket sonuçlarında ki tezatlığın dikkat çekici olduğunu izah ettim, izah etmenin ne anlama geldiğini de ayrıca açaklamama gerek yoktur umarım.her kelimeyi teker teker açıklama yapmıyım en azından.ikincisi ben araç almak için bu anketleri yapmıyorum ne alacağıma çoktan karar vermişim zaten, bu anketler çok güncel sorular bu şekilde opelcilerin hangi markaya daha çok güvendiğini hangi markaya güvenmediklerini, opelde beğendikleri ve beğenmedilerini ortaya koyarak bilgi paylaşamı sağlanıyor.anketler laf olsun diye değil bi sonuca varılmak için yapılır.herkesin ankette ilginç bulduğu yada beğenmediği yada desteklediği konuları yorumlama hakkına sahipler.bu yüzden yapılıyo bu anketler, oyun olsun diye değil arkadaşlar.

o zaman sizi diğer topiclerde de görmek isteriz..;)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
1- Citroen hiç bi zaman,hiç bi modelini hiçsevmedim. 2- Renault.Yıllarca 9,12 ve 21 modellerini - şartlar öyle gerektirdiği için - kullandım.Ama yıllarca meğerse eşeğe biniyomuşum dedirten bi kütük(!)
3- Tofaş-Fiat.Özellikle meşhur kuş serisinden nefret ediyorum
4- Pegueot,FordToyota,Kıa,Dacıa,Vw falan büyük konuşmıyim ama bana çoook uzak markalar
5- Seat,Nissan ve Hyundai ye çok da fazla bi antipatim yok ama sempatim de yok ...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Buraya aslında bi de '' En Sevilen Markalar'' diye bi tane daha başlık açmak lazım .

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ben mesela her zaman kendi tabirimle - yolların kralı geliyo - dediğim BMW ye hastayım.Mecedes ve Audi ye hayranım.Ama kendi arabamı da çok seviyorum,YAKIŞIKLI mı !!!

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamayın ama bana pejo ve reno en çok itici gelen arabalar

djjawss

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.djjawss.sayfasi.com
s

dostum guvenlık açısından dıyorsanız subaruyu tek geçerim hız dıyorsanız bmw yi tek geçerim esnetik vs gibi şeylerden bahsediyorsanız opel
(( tabi bu sizin alabılcegınız arabalar maddi duyruma gore yazdım )

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün hintli araba üreticileri yanına proton, lada, tata ekle tam olsun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...