En iyi PİKAP hangisi?

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ara bende çok heveslenmiştim ama bu arabalarda rahatlık denen şey yok.O kadar zıplıyor ki bunu ancak yolculuk eden bilir.Bunun dışında bu tür araçları alıpta şehir içinde kullanmak bana mantıksız geliyor.Hem park sorunu hem yakıt sarfiyatı açısından hiç uygun değiller.Anti parantez binek araçlardan sonra bu tür araçları kullananlar hemen satıyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben ara sıra starex kamyonet kullanıyorum, bana göre kullanımı çok rahat ve zevkli. Küçükken hep kamyon, tır veya otobüs kullanmayı hayal ederdim, belki de çocukluk hayali ile kullandığım için zevkli geliyordur, ama bir araba gibi olmadığı kesin. Hele hele bir de yolda kalırsan yandın, büyük arabanın rezilliği de büyük oluyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ara bende çok heveslenmiştim ama bu arabalarda rahatlık denen şey yok.O kadar zıplıyor ki bunu ancak yolculuk eden bilir.Bunun dışında bu tür araçları alıpta şehir içinde kullanmak bana mantıksız geliyor.Hem park sorunu hem yakıt sarfiyatı açısından hiç uygun değiller.Anti parantez binek araçlardan sonra bu tür araçları kullananlar hemen satıyor.

bende çok düşünmüşdüm bir tane durango nun pick up ı vardı lpg li falan adam çokda ucuza bırakıyordu yazdıklarından dolayı almadım ek bir şey daha istanbul için yazıyorum pick up ınız ticari ye girdiği için birinci köprüden geçemiyorsunuz direk ceza kesiyorlar ve şehirdeki belli yerlere yani ticari araçların girişinin yasak olduğu sadece belli saatlerde izin verildiği şehir merkezindeki yerlerede girmeniz yasak.. böyle bir eksi si daha var istanbulda oturanlar için sade istanbul değil eminim bu uygulama pek çok şehirde vardır..

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
En iyi pikap Technics tir yanlış biliyorsunuz :)