en iyi yolcu otobüsü

en iyi şehirlerarası yolcu otobüsü

• Kullanılan toplam oy
    237

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercedeslerde (travego-403-intouro) ön taraf sessiz ve rahat ama arka kapıdan sonrası yolcular için eziyet.. motor gürültüsü,şanzıman gürültüsü kafayı eskitirken; klimanın arkada oluşu ve soğuk fırtınalar estirmesi boynumu-boğazımı mahveder. setra daha sessiz , ön koltuklarla arkalar arasında çok fazla konfor farkı yok, yalıtımı daha iyi. Neoplana otogarda binmek afilli ama içindeyken bekleneni vermiyor..

harfi harfine katılıyorum ;) 403 le kocaeliden nevşehire gittim en arkada kafayı yicek gibiydim :mad:

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neoplan a binmedim Temsa Diamond travegoya göre daha rahat. mercedesin modellerinde koltuk aralıkları daha dar gibi

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıllarca 12 saat ve üstü yolculukları çok yapan birisi olarak 403 ün üstüne otobüs yoktur!

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o403 otobusdu ama yerını travegoya bıraktı neoplan hos gozukuyor cok yakından ınceledım ama bınmedım onun ıcın 0403 ve travego dıyecegım

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neoplan a binmedim Temsa Diamond travegoya göre daha rahat. mercedesin modellerinde koltuk aralıkları daha dar gibi

temsa diamond çok tipsiz ama yaw:D

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rizeden mersine giderken otobüsün tipi hiç önemli olmuyor.. Koltuğun genişliği, koltuğun yumuşaklığı, aracın sessizliği, titrememesi, kaliteli bir film, kaliteli ses sistemi, küçük yastıklar, kişisel radyo, havadar ortam, ayak desteği, koltuk yatırılsa bile daralmayan diz mesafesi vs vs çok çok daha önemli oluyor.

otobüsün motorunun beygiri, yokuşlardaki performansı, sürücü koltuğunun konforu, muavinin yatağının ebadı, servis yaparken koridor genişliği ve servis rahatlığı gibi yolcudan çok maliğe yönelik detaylarda beni zerre kadar alakadar etmiyor..

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rizeden mersine giderken otobüsün tipi hiç önemli olmuyor.. Koltuğun genişliği, koltuğun yumuşaklığı, aracın sessizliği, titrememesi, kaliteli bir film, kaliteli ses sistemi, küçük yastıklar, kişisel radyo, havadar ortam, ayak desteği, koltuk yatırılsa bile daralmayan diz mesafesi vs vs çok çok daha önemli oluyor.

otobüsün motorunun beygiri, yokuşlardaki performansı, sürücü koltuğunun konforu, muavinin yatağının ebadı, servis yaparken koridor genişliği ve servis rahatlığı gibi yolcudan çok maliğe yönelik detaylarda beni zerre kadar alakadar etmiyor..

anlıyorum sizi.. siz yolcu olarak değerlendiriyosunuz tabi.. ben ise sektörün içinden biri olarak.. yani istediği kadar rahat olsun diamond denen otobüsü almam.. ama yolcu olarak binerim o ayrı.. istanbul esenler otogarına falan gidip baktığımdada diamond'ın pek tercih edilmediğini görüyorum.. bi ara safir çıkarmışlardı o da pek tutmadı, bu araçta öle olacaktır tahminim

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
412812042.jpg
[/URL][/IMG]

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neoplanı seçen arkadaşlar kışın en ön koltuğa oturmadılar herhalde valla ben ist gittim gidene kadar üstümde battaniye vardı arkadakiiler iyi sıcak ama ön cam genişliğindenmi nedir donduk yahu çok uzun yola gittim otobüslerle setradan daha iyisi ve sessizi yok mükemmel bir otobüs