En sonunda carbon clean

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Arkadaşlar en sonunda ha bugün ha yarın derken bugün bosch car da carbon clean yaptırdım.İlk başta sanki biraz daha iyi gidiyo gibi hissettim ama daha belkide hemen anlaşılmaz.Bunun faydasını ne zaman hissederim, hissedilir ne gibi faydaları olacak?

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, hemen belli etmesi lazım kendini. Motorun gaz pedalına daha seri tepki vermesi lazım, özellikle ani hızlanmalarda.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi 100 km falan geçsin bide yakıtı kuvvetlendirici bi katkı kullan ozmn fark edersin işte

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon clean da yalan oldu!! Avrupada, kimsenin bundan haberi bile yokmuş..:( Yaptıracaktım ama vazgeçtim..

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
İşlem sonrası 100-150 km yürümek gerekiyorki kimyasal sistemden tamamen çıksın..

Her araçta tepki alınacak diye bir kural yok..

Avrupada yakıt 10 numara kalitede olduğundan bu tür işlemlere zaten ihtiyaç yok..Haberlerinin olmaması normal..

Aracı normal seyrine döndüreceği vaad ediliyor, normalin üstüne çıkartması beklenemez..

Belkide arkadaşın aracında herhangi bir güç kaybı olmadığından değişen birşeyde olmamıştır ama bu motoru temizlemediği anlamına gelmez..

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Arac sanki öncekine göre cok daha hızlı devirleniyor bu da daha cabuk hızlanıyo anlamaına geliyor sanırım.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptırıken araç kaç bin km deydi

KARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edizce.com
Arkadaşlar en sonunda ha bugün ha yarın derken bugün bosch car da carbon clean yaptırdım.İlk başta sanki biraz daha iyi gidiyo gibi hissettim ama daha belkide hemen anlaşılmaz.Bunun faydasını ne zaman hissederim, hissedilir ne gibi faydaları olacak?

Bu Bosch servislerini anlamadım, Opel servisleri dışında bir yer mi buraları? Yoksa Opel servisleri yapıyor mu?
Ben de aracıma clean yaptırmak istiyorum. Avrupa yakasında ya da Eyüp'e yakın bir yer var mı yaptırabileceğim?

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Topkapı da var..

Bosch servisleri yetkili servislerden bağımsızdır..Yetkiil servisler şu an için kafalarına göre CC yapıp yapmamakta özgürlerdir..Kimi almış makinasını yapıyor kiminin haberi yok..İstanbul içnde 4 Yetkili servisde CC makinamız var..Gedirzler Würth kullanıyor mesela hediye etmişler makinayı..

KARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edizce.com
Mümkünse Topkapı'da olanın adresini ve ya telefonunu istiyorum