En uzun menzİllİ dİzel yakit hangİsİ ?

EN UZUN MENZİLLİ DİZEL YAKIN HANGİSİ ?

• Opet Ultraforce

Oy: 18 51.4%
  • Shell V-Power

Oy: 10 28.6%
  • Total Exellium

Oy: 2 5.7%
  • Bp Ultimate

Oy: 2 5.7%
  • Po V-Max

Oy: 3 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah be abilerim kardeşlerim menzil felan hep hikaye 4 tl deviren mazot 5 tl ye dayanan benzin cebimize ortak olmuş bir devlet hadi ortak olsunda el insaf be yahuuu "haksızda değil gıkımız cıkmıyor onlarda bir sağdakine vurur soldakini güldürür bir soldakine vurur sağdakini sevindirir öndekine arkadakine vurup karşıdakini memnun ederek bize yüklediği yükü unutturuyor" bizde burada x petrol daha fazla x benzin yada x gaz şöyle der dururuz şimdi mazot 2 tl benzin 2,5 tl olsa hangimiz hangi yakıtı sorardı ki boşuna kendinizi kandırmayın hepsi aynı mazot ve benzini alıyor evet kimi şerefsizler katkı türü şeyler kullanıyor olabilr belki ama asıl sorunumuz akaryakıtın fiyatıdır marka işin teferuat kısmıdır

bize bu durumları yaşatanlar utansın napalım
ülkemizde mazot 2 benzin 2.5 tl olmadığı için zaten bu muhabbetler alıp başını gidyo
arabam 100 km ye 7 litre yakıyo onu sorun biliyorum
mazot 2 tl olsun varsın arabam 100 km de 10 litre yaksın.
bu zihniyet değişmediği sürece bizim milletimize herşey müstahaktır.

Son düzenleme:

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
15 gun önce ukrayna ya gıttım buram buram kominizm kokuyor ama herşey bedavadan biraz pahalı benzin 2.20 mazot 1.80 lpg 1.15 kuruş ulkemızde parlıament 9.25 orda 1.80 hal boyle olunca 5 karton aldım geldim dana eti 11 lira buyurun bizi ne kadar seviyor devlet hesabını yapın

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigarayı boş ver et alsaydın :D :D :D

bu sigara fiyatları tiryakileri farklı çözümlere itiyor zaten bir arkadaşım sigara sarma makinalarına bakınıyor ev tipi :) kendi türününü kağıdını fitilini alıp evde normal sigara gibi yapıcakmış :) allahıma şükür bırakdım bu mereti yoksa yanımda portatif nargile köz falan bagajda öyle gezerdim herhalde :D

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bİ anket aÇtik saĞolsun arkadaŞlar duman ettİ gİttİ :d
haklısın duman ettik ama şöyle bir düşün markalar arası bir depoluk yakıtta 50 km farketseydi yada 100 km olsun diğer markalar satış yapabilirmiydi yada o firmanın akaryakıtı diğer firmalarınki ile aynı fiyat mı olurdu ?
firma hangisi olursa olsun deneme bandında denenmek şart ile çünkü aracı deneme bandına cıkarır 90 km hıza ayarlarsın düzgün bir ölçüm elde edersin yoksa kullanıcı üzerinde test edersen büyük yanılgıya düşersin kullanıcıda farklı olur örneğin hız,ağırlık,rüzgar, v.b şeyler banttaki denemelerinde göreceksinki en fazla maksimum 1 yada yarım km fark zor olur ama şöyle birşeyde var dürüst firma üçkağıtcı firma yani akaryakıtan ucuz katkı yada benzeri şeyler katılıyor olabilir o zamamn dediğin kısmen gercekleşebilir yani saf yakıtla katkılı arasında km olraka oynayabilir ama oda gene zor tespit edilir bir durumdur cünkü o kadar aşırı bir km farketmeyeceği için dürüstü arıyım derken üçkağıtcıya parayı verirsin
kısaca şunu diyim burdaki rakamlar hep yanıltıcı olur o yüzdende işin vahim kısmı olan fiyatlara cektik konuyu bu tür konular diğer kullanıcı için ön bilgi olur ve aracında durduk yerde arıza arar biri sakin kullanıcıdır aracı sürekli yüksüzdür diğer emsali aractan az yakar ve burda km ve lt söyler başka kullansı ise tam tersi bir kullanıcıdır haliyle aracı fazla yakar bu sefer tamirci yolunu tutar tamirciye gitmese bile kendi kendine söyler durur

Son düzenleme:

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu neye göre belirleyeceğiz seninle benim ayağımızın ayarı bir değilki yada konya trafiği ile istanbul veya ankara trafiği aynı değilki ben bir depo ile 1000 km yaparım sen 800km yaparsın öbürü 1100 km yapar

memduhbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara trafiğinde full depo ile 800 850 km gidiyorum. shell v pover ile po v max ile denedim 40 50 km daha fazla gidiyor opetin dizeli katkısız yazın iyi ama kışın ilk çalıştırmada bana zorlanıyor gibi geldi web sayfasında donma noktası -15 yazıyor va araba daha gürültülü çalışıyor. bence genel olarakl hepsi aynı şimdi total excellium u deneyeceğim ve son kararımı vereceğim

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
en güzeli kırsal motorindi dti motorda güzelde yanıyordu.şimdi petrol ofisinin prodizeli var.

16ADA02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen hemen aynı sayılır ama shell.in mazotu iyi diye biliyorum..