engel far ve xenon farlar muayenede sorun yaratır mı sizce??

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşimin arabası angel far 3d stop arka camlar filmli (çok açık siyah) ve eibach yaylarla hafif kusurlu olarak geçti. hiçbir sorun olmuyor.

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlarda sadece ayarlarına bakıyorlar

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Olaya acıklık getireyim. Ben TÜVTURK'ke telefon actım sordum
2001 model ve öncesi araclar direkt geciyor. ama 2001 sonrası araşlarda far yıkama sistemi istiyorlar. Bende hemen de söyledim benim far yıkama sistemim yok (Astra G 2008 model baz model aracım) ama XEON'larım fabrika cıkışlı ne yani gidip fabrika cıkışlı arabaya cakma sarı farmı alacagım dedim. Bu sefer lütfen numaranızı bırakın biz sizi arıcaz dediler 10 dk sonra geri dönüş yaptılar. Muayene sırasında orjina XENON olduguklarını belirtiksek Hafif kusurlu arac olarak sorunsuzca gectiği söylendi :) bu bir emsaldir arkadaşlar eğer herhangi bir problem olursa direk söyleyin bu arabada Fabrika cıkışı XENON var :) zaten ben aydında otuyorum aydındaki Tuv TÜRK'e babamın Ford Connect'nin soktum o arada oradaki cocugada sordum XENON far olayı oda abi biz arabnın yürüyen aksamına, motoruna, frenlerine, sileceklere bi tüm sinyaller calışıyormu diye bakıyoruz, zaten XENON'a o kadar önem vermiyoruz dedi :)

Aşağıdaki numarayı cekinmeden arayabilirsiniz :)

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gecen bızım dobloyu vızeye soktum..orada en yetkılı kışisıne sordum..far makinasından gecerse arac ısterse angel olsun ısterse xenon gecırıyoruz dedı..yeterki far makınesı onay wersın dedı..ayrıca yay olayınada lıftın altına gecıp baktıklarında eger davlumbaz ıptalı weya herhangi bır surtme yoksa sorun yapmıyoruz dedıler..ama kesınlıkle kesık yayları gecırmıyorlar bu dedıklerı spor yay ıcın gecerli..