enjektör temizleme hk..

artugan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar; derken gerçi bende yeniyim arkadaş olarak kabul görmek niyetiyle diyorum...vectra 2004 var bende 2 ay önce würth enj. temizleyici uyguladım, eğer aklında olan varsa die bu konu..benim izlenimim motorda daha düzgün bir rolanti ve hızlanma gördüm diyebilirim..yakıtta da %1-2 civarı bir ekonomi oldu diebilirm ama bu net bi ölçüm değilim anlık tüketimden izlenimim malum yakıt fiyatlarındaki değişkenlik bu netliği engelliyor..

artugan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende teşekkür ederim, yeni arkadaşlıklar her zaman yeni kazanımlardır..diyorum arkadaşım..

vectra1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uyarı gelmeden önce ben size yardımcı olayım. bizim mesajlarımımızdaki gibi isim ve soy isim olması gerekir. saygılar.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar; derken gerçi bende yeniyim arkadaş olarak kabul görmek niyetiyle diyorum...vectra 2004 var bende 2 ay önce würth enj. temizleyici uyguladım, eğer aklında olan varsa die bu konu..benim izlenimim motorda daha düzgün bir rolanti ve hızlanma gördüm diyebilirim..yakıtta da %1-2 civarı bir ekonomi oldu diebilirm ama bu net bi ölçüm değilim anlık tüketimden izlenimim malum yakıt fiyatlarındaki değişkenlik bu netliği engelliyor..

aramıza hoşgeldin keyifli forumlar dilerim..bilgiler için teşekkürler