enjektör temizleyici

m1976x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enjektör temizleyici katkı da marka olarak hangisini tavsiye edersiniz...

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimse cevap yazmamış....piyasada çok bulunan carpex ve dew gibi markalar var...ama kullanan bir arkadaştan yorum alırsak en güzeli olacak....ayrıca araca ne gibi bir yararı var zararı dokunur mu....?

pamu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Kesinlikle Würth diğerlerinin iki katı fiyatı var ama çok daha verimli ben bir kaç kez kullandım gayet ideal bir şişesi 25 ytl sanırım

serdarkarahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opet istasyonlarında satılan Wine marka olanı kullanıyorum, şişesi 12.5 YTL galiba, gayet memnunum. Benzin deposuna konuyor.

teknik971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim 2000 cd astra var lpg taktırdım 5-6 bin km gittikten sonra sabahları gaz yeme problemleri yaşama başladım bu forumda bir arkadaş würt enjektör temizleyicisini yarım depo benzinin içine katıp bu yarım depo benzinle arabayı kullanılması gerektiğini bu arada hiç lpg geçmeden kullanılması gerektiğini yazmıştı ben aynen uyguladım benim sorunum çözüldü şu anda gayet memnunum m1976x arkadaş birdene istersen

pamu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O bendim dostum siz dinleyin beni!

arkadaşlar benim 2000 cd astra var lpg taktırdım 5-6 bin km gittikten sonra sabahları gaz yeme problemleri yaşama başladım bu forumda bir arkadaş würt enjektör temizleyicisini yarım depo benzinin içine katıp bu yarım depo benzinle arabayı kullanılması gerektiğini bu arada hiç lpg geçmeden kullanılması gerektiğini yazmıştı ben aynen uyguladım benim sorunum çözüldü şu anda gayet memnunum m1976x arkadaş birdene istersen
O bendim dostum siz dinleyin beni!