Enkaz II

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi eline emeğine sağlık. Harika iş çıkarmışınız.

Ancak bir eksik var. Prof bir makine ile bu canavarın fotoğraflarını çektirmen lazım. Artık haketti bence:) Bu kadar emeği ölümsüzleştirmek lazım artık.

Teşekkür ederim, haklısın bol bol foto çekmek lazım :) Bolu'da havalar düzelsin çekeriz belki.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinize, emeğine sağlık ...

Harika bir paylaşım.

İnsanı heveslendiriyor, hemen piyasadan hurdaları toplayıp girişesi geliyor insanın ...

Hep Discovery Channel da felan görürdüm, Tamirat Tadilat adlı programda İmrenirdim...

Demek ki, iş istemekte ve inanmakta bitiyor...

Tekrardan kutlarım, harika bir çalışma.

Teşekkürler, kimsenin hevesi kırılmasın ama öyle hoop diye olmuyor :) önce toplanacak aracı çok iyi tanımak ve parça toplayıp öyle girmek lazım. Discovery de yapılan uygulamalar çok zor değil çünkü parça ve para sıkıntısı yok adamlarda, bazı kaporta ve boya uygulamaları hariç bir zorluğu yok, alıp takıyorlar parçayı.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabada eksik çok gibi, şasenin durumu belli değil, içindeki eksikleri bilmiyorsun, motor, şanjıman ne alemde, fiberde kırıklar var, ön arka tamponlar, armalar, kaput kuşu, yok, önden darbe almış, bagaj kapağı değişmiş vs vs. . . adam olur mu illaki olur ama beş bin hemde dollar :) çok gibi. Daha derli toplu bir araba bulup, komple soymadan onu adam etmek daha mantıklı!

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen naptın hocam yaw ellerın dert gormesın kazasız belasız buyuk emek saygı duyuyorum...

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Ömer Faruk Bey,
ellerinize, kesenize, sabrınızı hayranlıkla okudum, keyifli sürüşler dileklerimle. Ayrıca diğer projenizi sabırsızlıkla bekliyorum Sanki bir tarihi dizi film seyretmiş gibi etkilendim.
Oğlunuza iyi bir örnek olmuşsunuz tekbrikler az kalır.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arabada eksik çok gibi, şasenin durumu belli değil, içindeki eksikleri bilmiyorsun, motor, şanjıman ne alemde, fiberde kırıklar var, ön arka tamponlar, armalar, kaput kuşu, yok, önden darbe almış, bagaj kapağı değişmiş vs vs. . . adam olur mu illaki olur ama beş bin hemde dollar :) çok gibi. Daha derli toplu bir araba bulup, komple soymadan onu adam etmek daha mantıklı!

+ insanlarda birazcık Allah korkusu olmalı :( , arabanın görüneni böyleyken ben asıl görünmeyen yerlerini merak ediyorum ;).