'' Error CD'' ne olaki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba uzun ugraşlar sonucu elde ettiğim CD kodunu 2001 model astrama ait CCR600 teyp e girip CDnin çalışmasısnı bekliyorken bu sefer de ekranda '' Eror CD'' diye bir uyarı çıktı, bana bu araba da CD dinlemek haram herhalde (bu arada CD orjinal), bu uyarının anlamı nedir bilen varmı, ayrıca arabanın kornası bu gün düğmesine bastıgımda son bir gayretle acayip bir ses çıkarıp sustu ve su an tık yok bana kaça patlayabilir bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum herkese iy akşamlar ve iyi Forumlar........

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bu teypler genelde verıyor bu arızayı. hata dıyor bı kaç cd denemı önerırım. olmazsa temızleme cdsı var ama ne kadar ıse yarıyor bılemıyorum,
kornanında sıgortasını kontrol et kapagın arkasındakı fotografla sıgortanın hangısı oldugu belırtılmıstır

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatalı cd olabilir bazen benimkinde oluyor çıkarıyorum tekrar denediğimde kabul ediyor ama okuyucu kirlenmişse diye bilir eror cd diye

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde en çok karşılaştığım bi olay bu CDR500 de Error CD (hatalı CD) diyor lakin CD hatalı değildir CD palayer in cd okuyan gözü tozlanmıştır temizletmen lazım bir yerde temizleme CD sinide denedim ben uzun bi süre etkisi olmuyo tekrar okumamaya başlıyor

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okuyucuda yada cd de bi problem olabilir cdlerin track olması lazım bu arada

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cd error demek cd bozuk demek... ama asil demek istedigi : aslinda ben okuyomiyorum cd yi bozuldum demek...

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
benimde en çok karşılaştığım bi olay bu CDR500 de Error CD (hatalı CD) diyor lakin CD hatalı değildir CD palayer in cd okuyan gözü tozlanmıştır temizletmen lazım bir yerde temizleme CD sinide denedim ben uzun bi süre etkisi olmuyo tekrar okumamaya başlıyor
katılıyorum buyuk bir problem değil bence

redhead

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bendede eski bir blackpunt teyip vardı kaset çalar.Şifresi bloke oldugu için error cd yazısı çıkıyodu (dikkatini çekerim ksaet çalar) teyipciye götürdüm entergresini degiştirdi düzeldi

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Büyük ihtimalle gözü kirlenmiştir.Ben bu arızayı sık sık verdiği görüşüne katılmıyorum.3 senede bir kere gördüm bu yazıyı...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üye arşivi başlığı altında tanıtım yapılana kadar,başlığınız kilitli tutulacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...