Esp ve Motor arıza lambası

Kemal01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba geçenlerde yine yazmıştım aracım 2016 model opel corsa tüplü araçta sürekli esp ve Motor arıza lambası yanıyor tüpün beynini söktüm ve ışıkları cihazdan kapattım ama ışık halen yanıyor ustalar eğer tüpü kapatırsak ve halen yanmaya devam ederse aracın motoruyla ilgili bir arıza vardır dediler daha önce bu konuyla tecrübesi olan var mı

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hocam esp birde tekerleklerde conta var çok 70 80 tl idi sanırsam bir sebep bundan yanabilir verdiği arıza kodları nedir söyler sen yardımcı olalım

Kemal01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor ustası ve elektrikçiye ayrı gittim birinde benzin enjektör arızası veriyor diğerinde fakir karışım arızası veriyor hepsi farklı telden çalıyor kimi müşür değişecek diyor kimi benzin enjektörü değişecek diyor usta da gerek yok adam akıllı bir yorum alamadım ustalardan

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Enjektör arıza verse benzinde arabanın sıcak soğuk fark etmez tekler gaz keser motor sallantılı çalışır fakir karışımda içinde araba çalışırken benzinde kaputu acın bir yerden ıslık sesi yada hava sesi geliyor sol taraf tan gelmesi lazım dinlen ilk pistonun oradan