Eureko Sigorta

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar, bugün eureko sigortadan arandım. (maaşımı garantiden aldığım için garantiyle anlaşmalıymış) Arayan arkadaş arabamın kaskosunun biteceğini söyledi ve fiyat vermek için aradığını iletti. Tabi dinledim kendisini ve şu bilgileri aktardı
-full kasko
-1 kere cam değişim hakkı(ücretsiz)
-2. 3. kişiler tarafından yapılan kazalarda hasar karşılama
-anahtar üzerindeyken çalınma durumunda ücret karşılama
-Tüm doğal afet ve terör olaylarında ücret karşılama
-nerede olursa olsun yol yardımı (ücretsiz ve leasing içinde verilecek ücreti karşılıyo)
-Autoking mini onarım hakkı ( kasko bozulmuyor)
-Her türlü kazada orijinal parça ile değişim

gibi şeyler söyledi. Düşünmek istiyorum dediğimde bonus kartınıza %10 bonus vereceğini ve ağız bakımınında hediye olarak verileceğini söyledi. Bunların hepsine 599TL bedel söyledi. Yine düşünmek istediğimi söyledim ve Malatya opeli aradım fiyat almak için

Aviva Sigorta 700TL
Allianz Sigorta ise 1042TL ve hediye olarak 500 TL'lik araç dış bakım hizmeti veya 400TL değerinde motor temizlik ve koruma hediyesinin olduğunu söyledi.

Soracağım soru şu Eureko çok cazip fiyat verdi fakat netten biraz baktım (şikayetvar.com) yapılan yorumlar güven vermedi. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

Kaskom ayın 4ünde bitecek ve Eureko yarın beni arayacak. Sizinde bilgilerinizi paylaşmanızı istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Kazasız sürüşler , keyifli forumlar.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Eureko Sigorta

bir önceki aracım 2012 titanium x manuel fiesta aracımı aynı yerden kasko yaptırmıştım sıfır aldığımda bayii. Bolu tünel çıkışı İstanbul istikameti ön camım tırın fırlattığı sanırım bir cisim sonucu çatladı. 1-2 gün sonra servise gittim cam değişimi için geldiğimi söyledim.. Tamam dediler ve anlaşmalı sanayi de bir dükkan varmış oraya yönlendirdiler.. Neyse dükkanı aradım konuştum bizim cam değişimi hakkı veren firmanın duraglass marka camla aracın birebir aynısı olacak şekilde takılıyormuş !!! Çıldırdım 5-6 aylıktı aracım orijinal cam için servise direttim dedim ki bu firmaya siz yaptırttınız kaskoyu kesinlikle orijinal olmayan camı kabul etmiyorum dedim... Uzun lafın kısası servis kısmındaki müdüre hanım olayı üstlenerek kaskoyu da bayi yaptırdığı için.... Orijinal cam ile değiştirdik. Faturuyu baktım camın bedeli 1100 civarı bir de silikon yazıyordu 20 civarı duraglass ise 300 lira idi... Opelime geçince gerçekten her yönüyle içim rahat olarak Groupama ya kasko yaptırdım. Başımdan geçen ufak bir olayı anlattım ama Allah korusun bir kaza durumunda başka sıkıntılar çıkabilirdi de! Kasko içeriğine iyi bakmak lazım orijinal parça olmalı muhakkak ve servis.. Groupama ayrıca kendi anlaşmalı olduğu bir yere yönlendiriyor il bazında hasarsızlığını bozmuyorsunuz... Amacım kesinlikle reklam olamaz memur adamız sonuçta kimin reklamını yapacağız...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim kaskomda grupama elite sigorta.

yılda 1 kere hasarsızlık bozulmadan tamır hakkı vs.bırsuru artısı var bi fiyat alın bence.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Benim kaskomda grupama elite sigorta.

yılda 1 kere hasarsızlık bozulmadan tamır hakkı vs.bırsuru artısı var bi fiyat alın bence.
benimki elit değildi süper oto özel kasko elit fulun flunun fulü :D full+ full cosmo ya bilemedin sporta gider  38hehh

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
benimki elit değildi süper oto özel kasko elit fulun flunun fulü :D full+ full cosmo ya bilemedin sporta gider  38hehh
Yok yaw o kadar abartmayın 2 yıl hasarsızlığınız varsa elit kasko yapabılıyorsunuz fıyatta hemen hemen aynı..

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Yok yaw o kadar abartmayın 2 yıl hasarsızlığınız varsa elit kasko yapabılıyorsunuz fıyatta hemen hemen aynı..

coşageldim birden  :D güle güle cooş  byee  general__p

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu durumda Eureko sigortadan vazgeçip opelin verdiği teklifleri değerlendirmek lazım gibi görünüyo :) Malum kaskosuz binmem araca ayın 4üne kadar karar vermem lazım :)

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende geçen ay yaşını dolduran aracımın kasko ve trafik sigortasını yeniledim.

֖nceki sene 2000 lira civarı kasko 400 lira civarı trafik sigortasına ödeme yapılmıştı. Opel ևetaş' dan arayan bayan aşağıdaki teklifi sundu;

Trafik;
Axa:309
Güneş: 508
Allianz: 782
Anadolu: 430
Groupama: 549

Kasko;
Axa: 1901
Allianz: 2.266
Opel kasko: 2.475
Groupama: 1.551
Ergo: 1.884
Eureko: 1.701
Ak: 1.394
Mapfre: 2.269

Groupama' dan yaptırmayı düşünüyordum fakat bir tanıdık vasıtası ile Anadolu Sigorta Genişletilmiş/Birleşik Kasko konusunda tavsiye ve şahsa özel indirim aldım (Anonim şirket çalışanı, memur vs. indirimi de var ama bana uymuyordu). 1700' den 1550' ye düştü.

Genelde tüm firmalarda artan mali sorumluluk, kombine tek limit değeri 30.000, 50.000 maksimum 100.000 lira oluyormuş ben full kasko istedim ve bana da 100.000 lira yaptılar ancak  araştırdığımda sadece Anadolu Sigortanın  2.500.000 liraya kadar değer verebildiğini öğrendim ve bu şekilde düzeltilmesini istedim +10lira gibi komik bir prim artışı ile full+full kasko yaptırdım.

Diğer klozlar bütün firmaların full kaskoları ile aynı ve mini onarım cam değişimi vs.' de mevcut. Asıl can alıcı nokta, Allah kimseye göstermesin;

Bir kaza yaptınız ve %100 suçlusunuz, çarptığınız araç  Ferrari ve perte çıkardınız, bir kereye mahsus hasarsızlığınız bozulmadan ve sınıfı değişmeden tüm masrafları karşılıyorlar.

Bence Anadolu Sigortayı bir araştırın.

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Bende geçen ay yaşını dolduran aracımın kasko ve trafik sigortasını yeniledim.

֖nceki sene 2000 lira civarı kasko 400 lira civarı trafik sigortasına ödeme yapılmıştı. Opel ևetaş' dan arayan bayan aşağıdaki teklifi sundu;

Trafik;
Axa:309
Güneş: 508
Allianz: 782
Anadolu: 430
Groupama: 549

Kasko;
Axa: 1901
Allianz: 2.266
Opel kasko: 2.475
Groupama: 1.551
Ergo: 1.884
Eureko: 1.701
Ak: 1.394
Mapfre: 2.269

Groupama' dan yaptırmayı düşünüyordum fakat bir tanıdık vasıtası ile Anadolu Sigorta Genişletilmiş/Birleşik Kasko konusunda tavsiye ve şahsa özel indirim aldım (Anonim şirket çalışanı, memur vs. indirimi de var ama bana uymuyordu). 1700' den 1550' ye düştü.

Genelde tüm firmalarda artan mali sorumluluk, kombine tek limit değeri 30.000, 50.000 maksimum 100.000 lira oluyormuş ben full kasko istedim ve bana da 100.000 lira yaptılar ancak  araştırdığımda sadece Anadolu Sigortanın  2.500.000 liraya kadar değer verebildiğini öğrendim ve bu şekilde düzeltilmesini istedim +10lira gibi komik bir prim artışı ile full+full kasko yaptırdım.

Diğer klozlar bütün firmaların full kaskoları ile aynı ve mini onarım cam değişimi vs.' de mevcut. Asıl can alıcı nokta, Allah kimseye göstermesin;

Bir kaza yaptınız ve %100 suçlusunuz, çarptığınız araç  Ferrari ve perte çıkardınız, bir kereye mahsus hasarsızlığınız bozulmadan ve sınıfı değişmeden tüm masrafları karşılıyorlar.

Bence Anadolu Sigortayı bir araştırın.

Yarın Anadolu Sigorta ile iletişime geçeyim bakalım nasıl bir fiyat verilecek ve neleri kapsayacak. Teşekkür ederim bilginiz için.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

groupama dan yüksak çıkacağını düşünüyorum aldığınız fiyatları yazarsanız takip edelim  thnxx