Ev için klima önerisi

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buralarda(Hatay) havalar iyice ısınmaya başlıyor yazı zaten çekilmez buranın.....Yaz gelmeden ve fiyatlar tavan yapmadan eve klima alayım diyorum ama çokda fazla para vermek istemiyorum.Sonucda bir kaç yıl sonra buradan tayin olup gideceğim.Klimayı yaklaşık olarak 15 m2 odada kullanacağım.Maksimum 1000 tl para çıkacağım.Aşağıda linkine verdiğim 2 klima arasında kaldım.Ne yapayım? yada başka önerisi olan varsa sevinirim...

1.Burdan::::

2.Burdan::::

Son düzenleme:

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemşerim,en iyi klima yaylaya kaçmak:)yada benim gibi karadenize kaçmak:):):)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence usttekı hem servıs olarak daha gelısmıstır hem de ozellık olarak, bır de guc farkı var ustekını al derım, benım arkadasım ıklımsa bayıı ıdı bana zorla denkı dıye bır klıma aldırdı goruntuye falan aldanma al bunu cok memnun kalacaksın dedı sahıden de oyle oldu...dıgerlerı ıle yarı yarıyaydı ben aldıgım zaman 5 senedır de sorunsuz kullanıyorum o tip markalar varsa onları da arastır

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klimada ya demirdöküm,yada mitsubishi,12000 btu.bunlar başını ağrıtmaz.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökay bak bırı daha memnun kalmıs forumda rastladım bulursan al bunu sahıden cok guclu ve guzel benımkı 12000 btu fazlasıyla yetıyor

ben de 2006 da denki klima almıştım. 9000 btu. carrefourdan almıştım. aldığımdan beri yaz ve kış olmak üzere düzenli bir şekilde hergün kullanıyorum. çok memnunum. herhangi bir problemle karşılaşmadım. o kadar kullanmama rağmen soğutma ve ısıtma konusunda hiç bir problemi yok. herkese tavsiye ederim.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1 numaradakini ben kullanıyorum.sorunsuz çalışıyor malzeme kalitesi orta seviye.
daha ekonomik fakat başarılı bir marka istersen rubenis alabilirsin.ismi az bilinen markalar içinde en iyisidir.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hyundai marka klimaların bursa yetkili servisi ve satıcısı olan aile dostumuzdan klima almaya gittiğimde klima satmamıştı bana:D klima alıcaksan git mitsubishi al bidaha arkana bakma demişti....

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
LG beko var yaklasık 3 yıldır yaz kış kullanıyoruz. hiç bi sorun yok sevis ağı da geniş rahat edersin bence