evet ankaralılar skyline'ı gördünüzmü

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
ya arkadaşlar zenginin MALI DEMİŞLER BOŞVERİN .

bigün loto oynarda bana çıkarsa alacam 5 10 tane sonra kurayla site sakinlerine dağatacam .

olacak skyopel.net
:D

:kop: :kop: :alkis: :alkis: tebrik ederim bende bu lafı kim diyecek diye bekliyordum sonunda geldi ama bugün şanstopu var be abicim ondan cıkan paraylada 1 dene bi zor bence ama genede saol sayısal oynarsan haberim olsun...:D

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
ya arkadaşlar zenginin MALI DEMİŞLER BOŞVERİN .

bigün loto oynarda bana çıkarsa alacam 5 10 tane sonra kurayla site sakinlerine dağatacam .

olacak skyopel.net
:D

ya dışarı çıktım geldimm,ben söyliycektim bunu. Ondan arkadaşa sordum sahibini tanıyormusun diye..:D

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araç hollanda ya ait.orda yaşayan abimiz burdaki ricaları kıramayarak geldi.zaten ankaradaki pro shop un akrabası olur kendisi.ist yede geldi.izmir,ankara,ist burdada güzl bi gece yaşadık.skyline std olarak çok ciddi bi araç deil.ama ufak çaplı turbo vs deişimlerinde dünyanın n güçlü spor araçlarına kafa tutacak bir kapasitye sahip.youtube ye biras bakınırsanız.hakkındaki görüşünüzün deişeceğinden eminim.hiç kesilmedn 320 leri gören bir araçtır.bakiim bikaç videosu olacak arşivd bulursam koyarım.ve kesinlikle driftte maximum keyifff.türkiyeye getirilmio ne yazıkkı sadece sağdan direksion olarak üretildiği için.sahibine 80bin euro civarına mal olan bir araç.bende görüp içine bindiğimd anladım gerçekten hakedio safkan bir sesi ve sürüş zevki var.az bi süre daha kalıp hollandaya geri dönecek kendisi zaten.ayrıca gıyasettin abiyi geçen sır araçlarda var.yani sınır yoq.gçn c.tesi akşamı izmit yolunda rolling vardı.siyah supra ile adam hayabusayı geçti.yani.öyle potansiel var gerisini siz düşünün.skyline,supra sayılıdır böyle yüklenen araçlar.

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alper_06' Alıntı:
arkadaşlar bizzat bende gördüm ankara keçiörende kalaba yokuşunda geçti beni bi demoralize oldum ama 1 hafta içinde atlattım bunu.gerçekten kral bişey getiren arkadaşı tebrik etmek istiyorum da anlamaddıım nokta nasıl polis çevirmiyo çünkü gördüüm kadarıyla araç mod lu egzostan attığı ateşle mangal yapılır :)))))))

biz izmite gittik dönüştee bikaç polis çevirdi ama.riica edince bıraktılar otoyolda sakin sakin gidio zaten.polisler zatn durdurup inceliolar bu nasıl bi araba die.makara baya.görmeniz lazımdı.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk ekim ayında görmüştüm ankarada ve hergünde görmekteyim bize çok yakın oturuyor,her gün blow of sesini caddeden geçerken odamdan duyuyorum araç sağdan direksiyonlu olduğu için sol da oturanı söförü zannediyorlar.3-5 fotosu var her gördüğümde çekmeye çalışıyorum,harunun resimlerindeki adam da aracın sahibi hatta nezaman görsem yanında beyaz şapka takan bir oğlan oturuyor aracın içinde,Bence araç subaru ile mukayese bile edlmez elektronik yönünden subaruyı 2 ye katlar.Aracın bigisayarında kaç g yediğini bile gösteriyor.Tek sevmediğim sarı jantları rengi süper.Kıbrısta bu araçlardan çok olacağını zannetmiyorum, yoksa millet bmw alacağına gider kıbrıstan skyline,supra getirirdi.

E

efe89

Bilgi Girilmemiş
biraz önce keçiörendeki dersanemden çıktım eve geliyorum bi ses duydum ve çok mutlu oldum arkasından görüntü geldi ama gerçekten harikaydı.biraz daha yaklaştığımda bi de baktım ki adam(bayan mı bilmiyorum süreni görmedim)park etmiş gitmiş millet resmini filan çekiyordu bende çektim ama telden pc ye atamıyorum:( fakat mükemmel birşeydi..........

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw ne arabaymış..Sahibinden önce taa Kayseriden arabayı öğrendik.Adam Ankarada bu kadar ses getiriyo birde Kayseride otursa düşünemiom