Evlenme teklifi???

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
"Burada cidden çok güzel fikirler var , ama dediğim gibi size özel bir kurgunuz, gidilmek istenen bir yer , giyilmek istenen bir kıyafet yani aranızda belkide onun bile unuttuğu bir şey vardır konuşulmuş yada yaşadığınızda çok güldüğünüz...

palyaço kıyafeti giyebilirm;) çok eğlenirim diyen ve belkide bunu içten içe çok isteyen bir kıza bu kıyafetlerin kiralanıp bir alışveriş merkezinde ona eşlik edilirken birden bir sürü uçuşan balon arasındaki gizlenmiş çocukların yüzlerine resmedilmiş "benimle evlen çünkü seni seviyorum" yazısı gören bu kız, ömrünce bunu unutamaz.Ancak bu hayali kurmamış olan başka birine bu yapılan sıradan basit gelebilir...anlatmaya çalıştığım bu.Yoksa ilk randevu yeri genelde ilk akla gelen sürprizdir tavsiye etmem."

işte buarda benmi has öküzlüğüm devreye giriyor ben böyle şeyleri pek hatırlamam :D

Sevgilin eyer macera seviyorsa soyle bisey yapabilirsin...
Onun evinde bir ipucu birakarak kendi bulundugun yere kadar isaretler ve biyerlerde bulacagi ipucular ile sana ulasmasini saglayabilirsin. en sonunda sen bir yere gizlenmis sekilde dizlerinin ustunde onu bekleyebilir ve sevgilin sona ulastiginda, seni dizlerinin ustunde elinde yuzukle gorecek ve sen teklifini yapacaksin...istedigin bigi yonlendrebilirsin...

Eyer dans etmeyi seviyorsaniz discoya giderek soyle bir surpriz yapabilirsin. DJ ile konusabilir ve sevgilin icin bir sarki adayabilirsin veya daha once o dj ile konusup mix yapmasi icin rica edersin aralarda seni seviyorum .....(ismini bilmiyorum) ve o sirada herkesin onunde diz cokup evlenme teklifi yapabilirsin.

daha cok sey var ama oradaki ortamlara ne uyar bilmem.
mutluluklar dilerim sizlere

Didim medusada tanıdıklar acaba orası olurmu ki yaa :(

bence izmirde kordonda gün batımında sahilde evlenme teklif et..yanında bir iki arkadaşın olsun..olaki bir kemancı bulim..kordondaki niyetçiye tavşana niyet çektirip içinde süpriz evlenme teklifi çıksın..gibi değişik varyasyonlarda koordineyi sağlasın..ama ben gün batımı diyorum..uçuk bir fikir olabilir ama karşıyaka vapurlarında bile bişeyler ayarlanabilir..

Owww süper :D Kemancı nereden bulacağız arkadaşlar yaaa izmirde tanıdık keman calan varmı? Benim tanıdığım 2kişi var ama oda kaynanam ve eşim olacak :)

Murat abi sırf evlenme teklifi yüzünden evlenemeyeceksin:)

Gökhan sorma zaten bu evlenme teklifi yüzünden nişanlanamıyoruz desek yeridir yani :sorry:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sıze kampanya başlatcaz bı evlenemedın kardesım ya ben burdan strese gırdım valla şaka bıyana allah yardımcın olsun kardesım ınsallah gönlunce olur :)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sıze kampanya başlatcaz bı evlenemedın kardesım ya ben burdan strese gırdım valla şaka bıyana allah yardımcın olsun kardesım ınsallah gönlunce olur :)

Daha nişan yapmadık dostum :D Yaaa birazda bana ağlı okulun bitmesine 3 ders kaldı fakat hocalar kastırdıkca kastırıyor. 28 29 haziranda birde 5 temmuzda sınavım var. Eve kapattım kendimi ders calışıyorum 5inden sonra artık evleneme teklif etmem lazım :) 11Temmuzda bizimkiler istanbula gidiecek 2 haftalıgına :) Ağustosa uzamasın nişan işleri istiyorum ağustosta doğum günüm var.

Cem Öktem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabadan , hakan altun " teklif ediyorum benimle evlenirmisin , çok düşündüm son kararım , kendimden eminim" açarsanız , çok mutlu olur kız arkadaşınız. Yüksek sesle evin önünde 1-2 tur atınca iş tamamdır :D

Şaka bir yana , 2 duyguyu 1 arada yaşatırsanız güzel olur.

Yani genelde kullanılan teklifler , şaşkınlık ve peşinden mutluluk şeklindedir. Bunun yerine , merak-mutluluk , korku-mutluluk , hüzün-mutluluk ikilemeleri güzel olabilir. Örneğin ; onu ağlatacak derecede birşey yapın , yada izletin. Sonra da evlenme teklif edin. Ama güzel şekilde hazırlanmalı , üstünde iyi düşünülmeli. İlk olara dediğim gibi ikilemeyi seçerseniz , filtreyi daraltmış olur ve istediğinizi hem daha rahat hem de daha başarılı bir şekilde bulursunuz :)

sguzel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasımız evlenme teklifi edebildi mi?? :D:D
bütün bu fikirler güzel tabii. gösteriş önemli değil benim için. herkesin görmesine de gerek yok. özel bir an yeterlidir. romantik bir an. isterse 19 yıl geçsin sonuçta ana tema evlilik telkifidir. iki kelime 1 cümleden oluşacak. ama bu kelimeleri iyi seçmen lazım klasik olmasın gerçi aynı kapıya cıkacak ama :D benimle yaşlanır mısın da duyuldu ama bunun gibi değişik etkileyici olsun. kafanı bence fazla kurcalama. o kadarda kasma kendını. sonucta evleneceksınız oylede boyle de kabul gorecek. zaten bir ömür boyu onunla olacaksın ınsallah ve onemli olan evlenme teklıfın nasıl olacagı degıl bır omur boyu onunla yasayacagın guzel anlar olacaktır...

bayan olarak bu gibi durumlarda gösteriş sevmem:D
Yer ve zaman nasıl olursa olsun aşkınız daim olsun...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadasımız evlenme teklifi edebildi mi?? :D:D
bütün bu fikirler güzel tabii. gösteriş önemli değil benim için. herkesin görmesine de gerek yok. özel bir an yeterlidir. romantik bir an. isterse 19 yıl geçsin sonuçta ana tema evlilik telkifidir. iki kelime 1 cümleden oluşacak. ama bu kelimeleri iyi seçmen lazım klasik olmasın gerçi aynı kapıya cıkacak ama :D benimle yaşlanır mısın da duyuldu ama bunun gibi değişik etkileyici olsun. kafanı bence fazla kurcalama. o kadarda kasma kendını. sonucta evleneceksınız oylede boyle de kabul gorecek. zaten bir ömür boyu onunla olacaksın ınsallah ve onemli olan evlenme teklıfın nasıl olacagı degıl bır omur boyu onunla yasayacagın guzel anlar olacaktır...

bayan olarak bu gibi durumlarda gösteriş sevmem:D
Yer ve zaman nasıl olursa olsun aşkınız daim olsun...

Sevda hanım daha edemedim ne yazık ki temmuz 5'den sonra edeceğim bu aralar İzmirde fal bakma ve arkasından keman olayı hoşuma gitti. Diğer yandan ise Düşünüyorumki söyle bir piniğe götürsem (İlaçlama yaptığım için bagajda hep ilaclar vardı onun için hiç kimse bagajımı acmaz benim.) bağajı boşaltıp güllerle doldurayım bir köşesine notebooku ve hazır beklemede olan video görüntüleri, güllerin tam ortasında da yüzük teyip zaten uzaktan kumandalı istedğim şarkıyı direkt acayıp evlenme teklifini edeyim diyorum.
Bakalım şu okul mevzusu bir bitse. hepsini yapacağım.

Bu arada tüm iyi dileklerinden dolayı arkadaşlara teşekkürler ederim.

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PIRLANTANI ALDINMI SEN BANA ONU SOYLE :)
Once pirlantayi aliyorsun .Oyle yada boyle parmak olcusunu hele bir aliverde :)))))
Evlenme teklifinide Lunaparkta Donme dolabin en tepeye ciktigi anda yapabilirsin :)
Once donmedolapciyi ayarla birinci turdan sonra gene tepede durdursun ve 5 dakika versin sana :)
Nasil? Hatta binecegin bolume Gul sakla Onlarida altindan cikar oturdugunuz yerin :)
EN YUKSEKLERDE YAP BENCE .
Yada eskiden oldugu gibi kayiga binin sakin sessiz gezin ve suyun ortasinda yap :)
Yeter ki orjinal olsun .
Show yaparsabn hicbir anlami olmuyor :)