f18wr yerine f20 seri şanzuman takılması

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokuşlarda da daha avantajlı oluyo sanırım? benim aklımı karıştırdılar; alanya hedefte biri R25şanzuman dedi benim araç için, birisi R 23 dedi, ben bilmiyorum acaba hangisidir? 1. vites 58 2.98 3. 159 4. 209 5. 235"den sonrasını görmedim. bana çok kısa gibi geliyo oranlar hemen bitiyo.
sizinki arkadan itiş olduğu için şanzumanları farklı sizin şanzumanlar hakkında çok fazla bilgim yok... ama bu yazdığınız gibiyse oranları uzun oranlı demektir sizin şanzuman... uzun oranlı demek vitesler arasındaki oranlar çok farklı demektir... kısa oranlı olanlarda oranlar birbirine daha yakındır... mesela ben 2den 3e attığım zaman daha üst devirden yakalar sizde ise daha alt devirde yakalar... sizinki biraz daha ekonomik olabilir uzun yolda çünkü son vitesiniz çok uzundur... benimki ise daha çok performansa yönelik...

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pek ilgi yok bu konuya ama ilgisini çekebilir arabayı sportif kullanan arkadaşların biraz yukarı çıksın :)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bir proje bence bununda sabit konulardan birisi olması lazım...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can herşey güzel ama olayın maliyet kısmını göremedim ben. bu işlemler ki proje diyelim hadi (tamam gülme) ne kadara mal oldu ? sanırım ağustos ayında yaptın bunları ama hatırlarsın .parça fiyatları işçilik fiyatları ve ne kadar zaman harcadın ?

bu arada yine çok güzel bir diy konusu olmuş. ellerine sağlık.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can herşey güzel ama olayın maliyet kısmını göremedim ben. bu işlemler ki proje diyelim hadi (tamam gülme) ne kadara mal oldu ? sanırım ağustos ayında yaptın bunları ama hatırlarsın .parça fiyatları işçilik fiyatları ve ne kadar zaman harcadın ?

bu arada yine çok güzel bir diy konusu olmuş. ellerine sağlık.

maliyet kısmını yazmadım... ama bilerek yazmadım çünkü çıkma parça kullandığımız için herkes aynı fiyata bulamayabilir benimki zaten ucuza mal oldu... şanzumanı 250 liraya aldım... işçilik de bir baskı balata değiştirme kadar verdim...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım 100. yıl ve f23 şanzıman ama hangi f23 onu bilmiyorum...