far ayarı

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g 2003 arkadaşlar ayarı kendimiz yapabilirmiyiz uzunlar h7 kısa h1 deniyor bu degerlerı bız gırebılırmıyız bilsi olan degerli arkadaşlarım benı aydınlatırsa sevınırım farlar ıyı gostermıyo sankı hoşuma gıtmıyor ozellıkle kısa devre bana zayıf gelıyor tesekkurler

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
En iyisi bi oto elektrikçiye götür 5 dk da ayarlayıversin.Çünkü onların bi far ayarlama cihazı var.Sen yapsan da sağlıklı olacağını sanmıyorum.Ayrıca o H7 veya 1 girilebilir değerler falan değil;onlar ampul tipi,araca göre değişir ... :)

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendin yapman cok zor.Zor olan yani ayarlamasi.Git bi oto elektrikciye halletsin.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 milyon sıkışmış onu alsınlar düzelir

ugurdeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum sen daha terimleri bilmiyorsun ki nasıl far ayarı yapacaksın. en güzeli ya bir oto elektrikçiye yada rot balanscıya gidip sağlam bir ayar yaptır. maliyetli birşey değil. ayrıca astranın uzun farları h1 değil h11dir.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrikçi yada yetkili servisteki araç kabuldeki servis danışmanıyla samimiysen bedevaya yine yaptırırsın

sonmocan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H11 i de senden duyduk :kop: h7 olacak o
ugurdeep' Alıntı:
dostum sen daha terimleri bilmiyorsun ki nasıl far ayarı yapacaksın. en güzeli ya bir oto elektrikçiye yada rot balanscıya gidip sağlam bir ayar yaptır. maliyetli birşey değil. ayrıca astranın uzun farları h1 değil h11dir.

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ugurdeep' Alıntı:
kardeş daha onceki forumlarda da aynı degerler vardı kaputun altında kı etıkettede aynısını gorun ce sorayım dedım tamammı...