far sensörü tamam

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otosensten cevap geldi ama hiç net bir bilgi yok. cevabı asagiya kopyaliyorum..

otosens:
adet belli olunca ona verebileceğim en uygun fiyatı size söyleyebilirim. ankarada olanlar için montajı da uygun fiyattan yaparız. şuan al-90 modeli kampanya olarak 79 tl den açık arttırmada

06 HK 256

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman bi sayı çıkaralım yeni başlık açalım.ben açıyorum şimdi başlığı

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 1 ay önce albea yada monte ettim sorunsuz kullanıyouz saolasın otosens

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hazır far sensörü için far anahtarını sökmüşken
far anahtarınıda yeniledim.
Nasıl olmuş bakın bakalım.
Yapacak arkadaşlara fikir olsun diye ekliyorum.

forumcdb.jpg

Cengiz el becerinin çok iyi olduğunu biliyoruz ve form üyeleri olarak yaptıklarını hayranlıkla izliyoruz. Senin için kolay bir soru olacak ama acemiliğimi mağzur gör hafta sonu bende far ve klima tuşlarındaki ışık rengini değiştirmek için söktüm ve çıkan lambayı alıp elektrıkcıye bundan ıstıyorum diyecektim fakat düğmelerin içinde şerit gibi ışıklar var ve ben sökemedim tornavidayla falan giriştim kırılma noktasına kadar geldi ve artık bıraktım bu lambalar nasıl sökülüyor ve elektrikçiden ne diyipte bu lambalardan (ledlerden ) alıyoruz?

edizt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gittigidiyordan dün OTOSENS AL-90 sensör aldım bugün sabah elime geçti. öğlen 12 gibi cosa b aracıma montaja başladım saat 3 gibi montajı tamamladım muhteşem birşey bilginiz varsa aldığım arkadaş montaj için çok yardımcı oluyor herkeze tavsiye ederim mutlaka alın taktırın. yakında videolarını ekliyicem

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gittigidiyordan dün OTOSENS AL-90 sensör aldım bugün sabah elime geçti. öğlen 12 gibi cosa b aracıma montaja başladım saat 3 gibi montajı tamamladım muhteşem birşey bilginiz varsa aldığım arkadaş montaj için çok yardımcı oluyor herkeze tavsiye ederim mutlaka alın taktırın. yakında videolarını ekliyicem

hayırlı olsun.. bizde aldık o modelden. bizimle lsaydınız daha ucuza alabirdiniz. neyse saglik olsun.. çok iyi ürün gerçekten..

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Astra g ye otosens nasıl bağlanır arkadaşlar biz işin içinden çıkamadık.
Yardım edebilecek var mı acaba?

Son düzenleme:

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar AL-90 ı 110 TL den daha hesaplı temin edebileceğimiz bir yer var mı?

Corsa C montajı sonrasında far sensörü devredeyken biz far anahtarını hangi konumda tutuyoruz? Bunu bağlarken aküden kaçak olmaması için nelere dikkat etmek gerekir?

Teşekkürler,