far ve yağmur sensoru

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vectrada far sensörü var çok güzel bi özellik duruma göre kendini ayarlıyo arkadaşında dediği gibi AUTO konumunda olması lazım

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
biz far sensörü takıyoruz sonradan araca çokta güzel oluyor hava kararınca otomatik olarak yanıyor farlarr

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Far sensörü olduğunu sanmıyorum,öyle birşeye rastlamadım arabamda ama yagmur sensoru var ve aktif etme gibi bir secenek yok,surekli aktif zaten.Sadece algılama hassasiyetini silecek kolunun uzerindeki dugmeden ayarlıyorsun...Ayrıca yagmur sensörleri sadece 1. pozisyondayken çalışır..
b irisi bana yagmur sensorunun sadece 1.konumdayken çalısır ..bunu açıklayabilir mi arkadaşlar..benm aracımda yagmur sensörü var ama kurcaladım bıyerlerını heralde,çalışmaz oldu..manuel çalışıyor artık neden acaba?

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arcımdada hem far sensörü hemde yağmur sensörü var. Far sensörü ile yağmur sensörünün ikiside dikiz aynasının arkasında. Elinizi Camdan dikiz aynasının arkasındaki siyah çerçeveli bölgeye tutun Far auto konumdayken çalışltığını göreceksiniz. Yağmur sensörü ise Silecek kolunu 1 defa yukarı ittiğinizde çalışır ve silecek üzerindeki ince ayar düğmesiylede hassasiyeti artırılıp düşürülebir. Yalnız ben 2003 Astra G'de yağmur sensörü olduğnu bilmiyordum, bunuda öğrenmiş oldum.

Son düzenleme:

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arcımdada hem far sensörü hemde yağmur sensörü var. Far sensörü ile yağmur sensörünün ikiside dikiz aynasının arkasında. Elinizi Camdan dikiz aynasının arkasındaki siyah çerçeveli bölgeye tutun Far auto konumdayken çalışltığını göreceksiniz. Yağmur sensörü ise Silecek kolunu 1 defa yukarı ittiğinizde çalışır ve silecek üzerindeki ince ayar düğmesiylede hassasiyeti artırılıp düşürülebir. Yalnız ben 2003 Astra G'de yağmur sensörü olduğnu bilmiyordum, bunuda öğrenmiş oldum.

evet astra g lerde yağmur sensörü var,sunroof falan da var benimkinde..neyse silecek kolunu en altın bi üst konuma getireceğim demek? zaten bi daha ilerletsem kendisi çalışıyor..
hassasiyetini anlayamadım ama umarım yarın yagmur yagar da deneme şansım olur.çok tşk.ler