Fark Var 3224Valf :))

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plakamız 38 biz bu alemde tekiz lafına uygun bir arac olmus valla güle güle kazasız belasız binmek nasip olsun bi karsılasamdık kayseride.

aynen....

kayhan kazasız belasız 1000

senın arac ruhsatta motor hacmı kac olarak gozukuyor

neden film istemiyorsun

peki ben film yaptıracagım kime yaptırmamı önerirsin

scream38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
maşallah kayhan çok qüzel olmuş araban..qörüşürüz birgün..o tamponu nerde yaptırdın eğer ek yaptırmasaydım bende yaptırırdım aynısından ama kısmet değilmiş...bi app plaka yakışır kardeşime:)

Son düzenleme:

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayhan walla arabanın önden duruşuna hastayım ama bnm arabaya uygulayamıyorum.. kaput uzatmana hayramın daha iyisini görmedim şuana kdr.. peki farları,stopları neden değştirmedin?

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kayhan abi çok güzel duruyo ama farlar çok solmuş angel olmasa bile üstündekileri elden geçir en azından birde kt4 lerin göbegi siyah olanı çok güzel olur gibi

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba çoookk iyi duruyor yaa Allah kaza bela vermesin..Bence angel ile xenon iyi gider arabaya.. Bu arada tavanı siyaha boyattın mı yoksa film mi çektirdin?? Yakışmış çok güzel duruyor nasipse benimde aklımda tavanı siyah yapmak var...

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen....

kayhan kazasız belasız 1000

senın arac ruhsatta motor hacmı kac olarak gozukuyor

neden film istemiyorsun

peki ben film yaptıracagım kime yaptırmamı önerirsin

Film bana göre degil sewmiyorum, camlar içimi karartıyor çok önceleri bi yapmıştım içim sıkıldı geri söktüm ertesi gün :D
Film çeken çok arkdaş var bayaaada ustalar, Sühada Apdullah var temiz çocuktur selamımı iletebilirsin yardımcı olur ;)

maşallah kayhan çok qüzel olmuş araban..qörüşürüz birgün..o tamponu nerde yaptırdın eğer ek yaptırmasaydım bende yaptırırdım aynısından ama kısmet değilmiş...bi app plaka yakışır kardeşime:)
Saol karedşim, tampon orjınal b2 tamponu karlıgıda daha önce konu açmıştım benim fiberci bi arkadaşa özel yaotırdım eger istersen daha sonraları numarasını verebilirim;)
APP de GT de var üstelik çift mühürlü ama benım arbaya yakışmadı degiştiridm sonra.

kayhan walla arabanın önden duruşuna hastayım ama bnm arabaya uygulayamıyorum.. kaput uzatmana hayramın daha iyisini görmedim şuana kdr.. peki farları,stopları neden değştirmedin?
Çok saol kardeşim.Farlar b2 ama cila degince yüzünün parlaklıgı gitmiş:( stoplarımıda çok sewiyorum nazar degmesin daha fabrikanın taktıkları duruyo :D

maşallah kayhan abi çok güzel duruyo ama farlar çok solmuş angel olmasa bile üstündekileri elden geçir en azından birde kt4 lerin göbegi siyah olanı çok güzel olur gibi
Dur basma yarama alıcam kısmetse kt4 leri hazıranın 15 inde.

3.2 V6 keyifli olmalı:)
Kazasız belasız..
Saol fena degil 3.2 :p

Araba çoookk iyi duruyor yaa Allah kaza bela vermesin..Bence angel ile xenon iyi gider arabaya.. Bu arada tavanı siyaha boyattın mı yoksa film mi çektirdin?? Yakışmış çok güzel duruyor nasipse benimde aklımda tavanı siyah yapmak var...
Saol kardeşim tavan parlak siyah vinil. Angel sewmıyorum bunlarda hoş gelmiyo bana farlarımda xenon zaten. tavana siyah yakışıyor tawsiye eederim.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_KT4_+SP_F.jpg

veriyorum gazıı bu arada tavanı bende siyah yaptım çok yakıştı