Farklı bı marka farklı bır heyacan...

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan.sence vectraaya dör sürüş ve performans olarak nasıl.vectra b 2.0 di yanlış hatırlamıyosam eski araban

pugga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
307 nin direksiyonu çok hoş
en sevdiiim ayrıntısıdır....
araba çok temiz kazasız belasız kullanırsın inşallah

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle bin

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan.sence vectraaya dör sürüş ve performans olarak nasıl.vectra b 2.0 di yanlış hatırlamıyosam eski araban

307 nın hızlanması cok seri...sende bılıosun vectra motor buyuk oldugu ıcın agır hızlanıyordu.( 307 1.6 110 hp )
yokuslarda adeta arac ucuyor.170-180 bıle gıderken gaza bastıgında arac hala burnunu havaya dogru dıkıyor.bunu astram ve vectramla hıc yasamamıstım mesela.
en hosuma gıden ozellık kabınde en ufak bı motor sesı ve tıtresımı yok ınanın gostergelere bakmazsanız aracın calıstıgını anlamanız mumkun degıl sadece ufak bı ınlama seklınde bır ses var elektronık bır ses sanırım dıreksıyon pompasından gelıor.tatlı bı ses ama.
kotu tarafları ıse sert amortısorlerı ama asfaltta yola ınanılmaz yapısıyor.ama bozuk yolda ses yapıyor.
dar bagajı:(
ıc gostergelerı cok gusel bı aydınlatma saglıyor.
Ön cam cok buyuk oldugu ıcın cok genıs bı gorus alanınız var buda ınanılmaz bı kullanım zevkı saglıyor.

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
307 nın hızlanması cok seri...sende bılıosun vectra motor buyuk oldugu ıcın agır hızlanıyordu.( 307 1.6 110 hp )
yokuslarda adeta arac ucuyor.170-180 bıle gıderken gaza bastıgında arac hala burnunu havaya dogru dıkıyor.bunu astram ve vectramla hıc yasamamıstım mesela.
en hosuma gıden ozellık kabınde en ufak bı motor sesı ve tıtresımı yok ınanın gostergelere bakmazsanız aracın calıstıgını anlamanız mumkun degıl sadece ufak bı ınlama seklınde bır ses var elektronık bır ses sanırım dıreksıyon pompasından gelıor.tatlı bı ses ama.
kotu tarafları ıse sert amortısorlerı ama asfaltta yola ınanılmaz yapısıyor.ama bozuk yolda ses yapıyor.
dar bagajı:(
ıc gostergelerı cok gusel bı aydınlatma saglıyor.
Ön cam cok buyuk oldugu ıcın cok genıs bı gorus alanınız var buda ınanılmaz bı kullanım zevkı saglıyor.
anladım benimde opel dısında bindiğim arabaların genel özelliği gaza cok cabuk tepki veermesiydi.bizim vectrada basınca asılıyo ama 1.6 maria kullandıgında farkettim arabaya cok ufak gaz hareketlerine bil e anında tepki veriyo.opeller malesef öyle değil.bir kez de dizel 307 y binmiştim oda aynen dediğin gibiydi 160 km ile giderken bile gaza dokundunda araba cok rahat hızlanmaya devam ediyordu.
yokuş konusunda vectraylada hiç sorun yasamadım ama se olayı pejoda daha güzel sessiz titreşimsiz opele göre...
güzel araban mşallah kazasız belasız kullan insallah

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok sagol.Allah hepımıze kazasız belasız kullanmak nasıb etsın.