faturayı inceleyin hele dostlar

sevmektenyana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yag 85 YTL ye BoshCar servisinde 2 gun once Dİzel 1.7 Corsama koydurdum Normal yağ fiyatı...Filtreleri daha değiştirmedim.ptesi değişecek bi fikrim yok...

irfan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar çok fazla özel servise gitmeni tavsiye ederim. sürekli gittiğin servis olursa gereken kolaylığı her zaman gösteriyorlar. en azından benim servisim öyle. 20 milyona hava filtresi mi olurmuş

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok fazla arkadaşım. Bir de 80 küsur YTL lik yağ herhalde mobil 1 dir. değil se o da çok fazla. Bakın yukarıda bu meslekten olan arkadaşlar bile isyan etmiş. O yazdıkların 180-200 YTL civarı tutar azami. Benim anlamadığım bu tür şeyler defalarca yazılıyor. Nedense fatura alındıktan sonra mormal mi diye soruluyor. Önceden fiyat alın, forumda araştırın, normalse gidin değilse başka yere gidin. Özel servisler de garanti dahilindeki araçlara bakabilecekti, bu uygulama yürürlüğe girmedi mi? Bunun başka çaresi yok gibi görünüyor, ancak bu uygulamayla rakam lar normalleşecek galiba.
Kalın sağlıcakla..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar çok fazla özel servise gitmeni tavsiye ederim. sürekli gittiğin servis olursa gereken kolaylığı her zaman gösteriyorlar. en azından benim servisim öyle. 20 milyona hava filtresi mi olurmuş

benim tanıdığım özel servisler bile garantide olan arabalarını yetkili servise gönderiyor garanti bitmeden özel servise gidersen çok büyük sorunlarla karşılaşabilirsin

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim tanıdığım özel servisler bile garantide olan arabalarını yetkili servise gönderiyor garanti bitmeden özel servise gidersen çok büyük sorunlarla karşılaşabilirsin

LeVeLuP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.500 km kaldı aracımın 15.000 bakımına. yetkili servislerden aldığım fiyatlar 300-350 arası genelde.
bence 50-100ytl den önemlisi güven diye düşünüyorum.yapılan bakımdan sonra kafanda bakımla ilgili acaba sorusu yoksa problem yok.sonuçta içine sindi mi? iyi ki buraya getirmişim adamlar baya ilgilendi sağolsunlar diyebiliyorsan... ok.

hangi servise gittin bu arada?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatura kabarık

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir araç yeni üretilmeye başlamış olabilir, bu nedenle de özel servis elemanı bir takım yenilikleri bilmiyor olabilir. Ancak böyle yağ-filtreler değişimi gibi hususları bilmedikleri söylenemez. önemli olan sanatkar ve işine itina gösteren bi ustaya gitmek. Özel servislerde de ehil ustalar var. Ön yargılı olmamak gerekir.
Selamlarımla..