fazla yakıt sorunu

ahakant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar daha öncede yazmıştım sorunum şöyle idi; Aracım 1998 vectra cd yol bilgisayarındaki anlık tüketim göstergesi 2.0/h yada 2.2/h yada 2.6/h bazende 1.2/h arasında değişmekte... devir saatim bu değerler ne gösterirse göstersin 1000 devrin in altında göstermekte. egzos muayenesine götürdüm abi araban gazda da benzinde de çiğ yakıt attığını tam yakamadığını sölediler. muayeneyi yapmadılar
aracım hakkaten çok yakmakta 250 ykr ve üstüne çıktığı oluyor
teknik arkadaşlar yardım cı olursa sevinirim

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujiler fln kontrol ettirdinmi hic abi eger herseyin tamsa motor ici kurum olabilir cünkü aynı sorun bendede var

ahakant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten çok yakıyor aracım. Bende buji kablosundan şüheleniyorum.Arada teklemede yapıyor gazda. Kabloların iletkenliği azaldı herhal o yüzden yanmayı tam yapamıyo bujiler. Arkadaşlar bi yol gösterirse ii olur
yolbilgisayarı anlık tüketimi 2,6/h 2,4/h 2,2/h bazen çok nadir 1,2/h gösteriyor rolantide. devir saatimse 1000 devrin biraz altında yada tam 1000 devirde
bu yol bilgisayarı neden yüksek onu anlamadım oda buji kablosundan yaparmı anlamadımm. işte teknikci arkadaşlar yol gösterirse ona göre müdahale edip masrafa başlıcaz.

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamadıysam 250 kuruş yaktığını söyledin şu an 250 kuruştan aşağıya yakan araç yok buna inan benzin olmuş 3.450 mazot olmuş 3.100 ytl sen yat kalk dua et 500 kuruş yakanlar ne yapsın

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamadıysam 250 kuruş yaktığını söyledin şu an 250 kuruştan aşağıya yakan araç yok buna inan benzin olmuş 3.450 mazot olmuş 3.100 ytl sen yat kalk dua et 500 kuruş yakanlar ne yapsın

bencede biz ne yapalım :D

şakası bir yana her an artan benzin fiyatlarına karşın siz bence litre olarak hesaplayın daha çok yardmcı olan çıkacaktır