Felipe Massa ya geçmiş olsun...

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah geri dönerde sezonun geri kalanında dahada büyük bir çekişme olur. Brawn GP'nin hegamonyası bitti gibi bişey Mercedes artık geri döndü gibi eğer böyle giderse Hamilton arayı kapatbilir. İnşallah Button şampiyon olur ama :D

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah geri dönerde sezonun geri kalanında dahada büyük bir çekişme olur. Brawn GP'nin hegamonyası bitti gibi bişey Mercedes artık geri döndü gibi eğer böyle giderse Hamilton arayı kapatbilir. İnşallah Button şampiyon olur ama :D
niye herkes bu hegamonyaya takilmis durumda.zamaninda ferrariyi kaydirdilar,sonra 2 senelik renonun gidisine dur dediler,simdi de brawn'a takti millet..adamlarin paketi iyi.ayrica bu adamlar f1de imparatorluk kurmus degil ki,,,adamlar uzun suredir belki de hic boyle bisey yasamamislar,hemen ayagini kaydirma teknikleri gibi geliyor bana..birakin herkes kurallara gore uretim yaptikca kazansin..

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Massa'ya geçmiş olsun. Ben sıralama turlarını canlı izlerken gördüm. Daha sebep anlaşılmamışken ilk ağır çekimde Massa'nın bilincini yitirdiğini anladım, kafa birden bire düşüp sallanmaya başlamıştı çünkü. İşin en ilginç yanı o parçanın ormanlık araziyi tamamen geçip Massa nın yoluna çıkmış olması. Son haberlere göre Massa nın kariyeri gözünün iyileşip iyleşmemesine bağlıymış.

Gelelim Schumi'ye. Evet büyük ve yetenekli bir pilot ama gelip de hemen kürsü çekişmesine girebileceğini sanmıyorum. Hem uzun süre uzak kaldığı için hem de ferrari'nin arabası kötü olduğu için. Maalesef formüla o kadar teknoloji ve araba bağımlı hale geldi ki, dünyanın en iyi pilotu olsa araba kötüyse podyuma çıkamıyor. Eskinin şampiyonları Alonso, Hamilton, Kimi nerede bu sene? Eskinin yetenekli ama orta sıra pilotu olan Button ise şampiyonluya gidiyor.

Nerdee o Senna'lı Prost'lu Nigel Mansel lı günler ahha ahh :(

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye herkes bu hegamonyaya takilmis durumda.zamaninda ferrariyi kaydirdilar,sonra 2 senelik renonun gidisine dur dediler,simdi de brawn'a takti millet..adamlarin paketi iyi.ayrica bu adamlar f1de imparatorluk kurmus degil ki,,,adamlar uzun suredir belki de hic boyle bisey yasamamislar,hemen ayagini kaydirma teknikleri gibi geliyor bana..birakin herkes kurallara gore uretim yaptikca kazansin..

Aslında hegamonya olarak görmemek lazım. Ben geçmiştede Ferrari'nin o üst üste şampiyon olduğu senelerde hiç mutlu değildim. İzlediğim yarışlardan hiç zevk almazdım ki öylesine bakardım yarışlara. Yarışı kimin kazanacağını biliyorduk :D Schumi nin son yıllarında Alonso ile olan çekişmeleri zevk veriyordu. Daha öncede Juan pablo montoya olanlar.( Ne adamdı be :D )

Gelelim Brawn'a. Farkettiyseniz Button Şampiyon olur inşallah demiştim üstteki mesajımda. Ben tamamen onlara sempati duyuyorum. Ne zaman alt seviyedeki takımlar Demirbaşları geçmeye başlıyolar ezmeye başlıyolar ben daha çok mutlu oluyorum. Yarışa bir zevk geliyor. 1. adamım Alonso 2. Button. İnşallah Button şampiyon olurda senelerin verdiği yorgunluk ve tecrübeye değer. :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İnşallah en kısa sürede tekrar eski sağlıklı günlerine döner. Onu tekrar pistlerde görmek isterim.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar EFSANE geri döndü. Massanın yerine sezon sonuna kadar yarışmayı kabul etti.Schumi ispanya daki yarışta gridde olacak:D benim için inanılmaz bir heyecan oldu.

Schumi bu sporda gerçekten bir numara. 1 aylık sürede içindeki inatcı hırsıyla iyice hazırlanıp ilk yarışında podyuma çıkacağına inananlardanım. Büyük bir heyecan ve rayting katacak yarışlara.

Pistlerde gerçek pilot görmeyeli uzun zaman olmuştu. umarım gelecek sezonda yarışmaya ikna ederler.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İyi haber.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak şimdi bu habere çok sevindim yeniden rekabet başlıyor. İple çekiyorum Ağustos'un son haftasını :D