Fiesta - Corsa - Clio

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çoğu servis ki opellerde buna dahil araç model ayrıntılarını bilmiyor.. birçok ilde satış temsilcisi de ya da servis sorumlusu da aracı anlamıyor, opc ile opc line bile ayırt edemiyor.. ben ise (belki meraktan:)) opel dahil birçok aracın model ve aksesuarlarını tahmin edebiliyorum..:D
garip bi durum elemanlar sattığı ürünlerden bi haber..:(

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buğra adam arkadaşların dediği gibi aracı bilmiyor olabilir şuan C'mon ve 111 satılıyor sadece 111 lerde 15" jant var 200tl fark verirsen 16" veriyorlar...cruise falan standart donanımda vardı ilave olarak iki hava yastığı daha vardı diye aklımda kalmış ha birde göstergede menzil ve yakıt tüketimi falan da koymuşlar...
ancak 1.4 sadece otomatik geliyor şuan ve cosmo da ancak özel siparişle geliyor..
her ne olursa olsun bu arabalara 30 bin vermek bence yazık günah ..

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel'e hala 2010 model bir aracta arka kapı camlarını manuel olması hiç yakışmıyor :(:(

Çok haklısın.. 2001 model eski kasa ford transitlerde bile var elektrikli cam.. 5 liranın hesabını yapıyorlar... ısı göstergemiz de yok zaten.. allahtan antalyada değilim..

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl corsa kullanıyorsunuz siz şaşıyorum vallaha?Yani van mı essentia mı?Nasıl 4 cam otomatik olmaz ilginç...Enjoylarda,Cosmolarda, 4 cam da otomatik.Araba 2010 olsa bile arz talep durumu var...Siz istemediyseniz otomatik camı koymazlar..

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
vallaha sizin bu yazdıklarınızdan sonra o bayideki elemanın bizi yanlış yönlendirdiğini düşünmeye başladım. ama sadece elemana da atamıyorum suçu çünkü o arabaların ön camlarında kocaman 111. yıl özel donanım yazıları vardı. hala anlayabilmiş değilim, yolum düşerse farklı bir opel bayiine gidip sırf meraktan soracağım donanımı.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiesta da iyidir be buğra.Çizgileri güncel en azından.ben beğeniyorum şöyle alangirli renginden...

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Clio satın alanlara navigasyon hediye veriliyor şu dönemlerde haberiniz olsun...

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel her şeye rağmen iyi satıyor yaa. hayret bişey. bide satmaya çalışsa ne olur kimbilir.