Fikir Aliş Verişi

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Combolar Için Motorda Problem Var Diyolar Bilgisi Olan Arkadaslar Lutfen Beni Aydinlatin Geceleri Uyku Uyuyamaz Oldum Opel Almak Istiyorium Motoruda Biraz Guclu Olsun Diyorum Oyuzden 1.7cdti Aliyim Dedim Ama Bu Soylentiler Beni Frenledi Tam Bi Bilgi Alirsam Cok Sevinicem Lutfen Yardimci Olun Bana

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
1.7 cdti yanlış hatırlamıyorsam İsuzu tarafından yapılıyor.Ama bir problem çıkardığını duymadım.Belki sana Astradan sonra combo zevk vermeyebilir.Ticari bir araç nede olsa.2. el azda olsa 1.7 astra lar var.Hem güncel kasa hem eski kasa.Bu arabaları da düşünebilirsin

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer 1.7 cdtı ise hiç düşünme al bence.arkana bakmadan binersin.yakıt sarfiyaTI 1.3 DEN DAHA az motor ömrü enaz 500 bin yaparsın.

aynen katılıorum..ayrıca verilen özellikler ve fiyat çok uygun...ne diyelim hayırlısı ne ise o olsun

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 Yıllık vergisi 920 milyon 1.3 ise 328 milyon, fark yaklaşık 600 milyon. Tabi şimdilik, önümüzdeki seneler ne gösterir bilemem. M.T.V yüzünden çok araçını satanı biliyorum. Yakıt harcaması olarakta 1.3'le pek fark edeceğini sanmıyorum. Olsa olsa bi çekiş avantajın olur oda araç yüklü olduğu zaman. Bence iyi düşün bu vergi olayını, sonra kafanı duvarlara vurma:confused:

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada illa alacam dersen ve'de İstanbul anadolu yakasında isen Bi'de Boğaziçi oto.dan fiyat alırız. Önemli yerlerde tanıdıklarım var açısından yani..:D Boru'mu adamlar hem tanıdık hem'de bi sene içinde 2 tane sıfır araç aldım. Bi şeyler daha koparırız.

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol teşekkür ederim fıyat olarak degıl ama bu arabanın motoru ıle ılgılı bılgı alabılırmıyız eger bu konuda bana yardımcı olursan cok sevınırım

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 cdti yanlış hatırlamıyorsam İsuzu tarafından yapılıyor.Ama bir problem çıkardığını duymadım.Belki sana Astradan sonra combo zevk vermeyebilir.Ticari bir araç nede olsa.2. el azda olsa 1.7 astra lar var.Hem güncel kasa hem eski kasa.Bu arabaları da düşünebilirsin

Muhtemelen yanlış hatırlıyorsun.Isuzu tarafından üretilen 1.7 DTI, C'si yok yani...

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizdede 1.3 u var sorun yok yani

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol teşekkür ederim fıyat olarak degıl ama bu arabanın motoru ıle ılgılı bılgı alabılırmıyız eger bu konuda bana yardımcı olursan cok sevınırım
İsuzu marka 1.7 CDTİ 100 hp'lik bir makineye sahip. Yakıt tüketimi olarak 1.3 CDTİ'nin biraz üstünde. Yakıt sistemi ise comm.rail. Bilgiler Boğaziçi OPEL bayii'nden alınmıştır.
Şahsi yorumum, devamlı yüklü olarak kullanılacaksa 1.3'den daha sağlıklı, ayrıca 1.3'den daha uzun ömürlü olacaktır. Isuzu dizel konusunda oldukça deneyimli bir firma, motorun pek problem çıkaracağını pek sanmıyorum.