Fikrinize Ihtiyacim Var...

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabamın ön halozen yayları serviste yeni takıldı fakat şimdi dikkatediyorumda ön lastikle çamurluk arası arkaya göre daha açık bunun sakıncası varmı acaba ben biraz fazla takıntılı biriyim şimdi arka yaylarıdamı degiştirsem acaba diyorum sizce gereklimidir acaba????yol tutuşta bi etkisi falan olurmu böyle olmasının????

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kardeş kafanı taktıgın seye bak bırsey olmaz sen kafanı hasta.. ancak lastık ebatlarıyla oynadıysan bılemıyorum orasını lastıgın helezyonun orjınalse kazası belasıda yoksa aracın hıc dokanma

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
yok kardeş kafanı taktıgın seye bak bırsey olmaz sen kafanı hasta.. ancak lastık ebatlarıyla oynadıysan bılemıyorum orasını lastıgın helezyonun orjınalse kazası belasıda yoksa aracın hıc dokanma
dostum jantlar 18'lik orjinal jant ve lastiklerden büyük???

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay yeni olduğu için biraz bekle. Zamanla biraz oturur. Genelde böyle oluyor.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin araçta irmscherin orjinal 18 jantları var galiba eğer sen sonradan taktırmadıysan araç fabrikadan bu şekilde gelmiş ise üstünde irmscher spor kısa helezonları olabilir sende normal gts helezonu takınca anormal durmus olabilir.

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Senin araçta irmscherin orjinal 18 jantları var galiba eğer sen sonradan taktırmadıysan araç fabrikadan bu şekilde gelmiş ise üstünde irmscher spor kısa helezonları olabilir sende normal gts helezonu takınca anormal durmus olabilir.

dostum arabanın ilk halini biliyorum jantlar ve lastıklr sonradan takıldı ama yayları bılmıyorum

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildğim gts spor süspansiyonlu olarak satılıyordu yanı sertlestirilmiş ve kısaltılmıs helezonlar takılan herhangi bir vectra helezonu uymayabilir..

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım illaki yeni ile eski arasında fark olacak . ben senin yerinde olsam arkayıda değiştirirdim böylece her iki tarafta aynı salınımı yapar.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya biraz kullan bakalım çok göze batmıosaa takma bnde öle kılı kırk yarıyorum sonra 40 türlü masraf çıkıo