fıorıno nemo bıpper alınır mı?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar su anda corsa van aracım var arkası koltuklu camlı fakat ufak gelıyor kac zamandırda su fıorıno bıpper ve nemoyu arastırıyorum kı fıorınoda kullandım cok guzel geldı arac bana hatta bu aracı fıat mı uretmıs bıle dedım o kadar şaşırdım pıyasadada cok var bu araclardan acaba dıorum corsa yı satıp bu araclardan bı tane alınır mı ??
sımdıye kadar bı problem cıkarıdgınıda duymadım sız ne dersınız??

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Babamda Bipper istiyorum diyip duruyodu. :D

Bi kere bindirdim Bipper'a. Ayağı direksiyonun altına çarpınca vazgeçti. :D Bana çok küçük geldi o araba nedense.. Ayrıca ticari araçların arkası çok sallıyor ama bunlarda nasıldır bilmiyorum yolculuk yapmadım hiç sadece bindim indim. :D

migo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağabeyim yaklaşık bir yıldır kullanıyor otomotik emotion versiyonunu.Çok memnun.Yakıt tüketiminden de oldukca memnun.Bende aracımı sattıktan sonra bi türlü karar veremedim ne alacağıma.İkinci el almaktansa sıfır fiorino almayı bende düşünüyorum.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bildiklerimi söyleyeyim.Fiat a gitmiştik fiorino almak için ordaki satıcıyla konuştuk,babam dedi peugeot ve cıtroen le aynı araba peki fiyat farkı falan nasıl dedi.Adamın dediği şey bunlar arabaları bizden alıyolar, ama satarken bizden 500 1000 lira daha ucuza satıp insanlara cazip gösteriyolarmış.Ama tabii parçaları yine fiattan aldıkları için serviste o 1 lira az verdiğinizi kat kat çıkartıyolar :D:D Bilginiz olsun..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde servise fıata goturruz parcalar aynı nasıl olsa:) ppekı kullanımı nasıldır ben dedıgım gıbı 100 km cıvarı kullandım cok rahat geldı bana fıorıno cokta guzel gıdıyor ama alınır mı o var?? babamında kafasına gırdım habıre nette fıorıno bakıyo oda:)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde servise fıata goturruz parcalar aynı nasıl olsa:) ppekı kullanımı nasıldır ben dedıgım gıbı 100 km cıvarı kullandım cok rahat geldı bana fıorıno cokta guzel gıdıyor ama alınır mı o var?? babamında kafasına gırdım habıre nette fıorıno bakıyo oda:)

ben tavsiye ederim.Zaten yakıt ekonomik bagaj hacmi çok geniş değil ama az biraz yüksek oldugu için baya yük alır.Yaa zaten bu arabaların hakkı 30 lira değil,gerek fordlar gerek fiat vs. sırf az yaktıgı için dünya para yani :)

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence alınır gayet güzel arabalar hepsi aynı ama ben şahsen fiorino tercih ederdim. Yakıtı çok az ve bildiğim kadarıyla yenileri bağımsız süspansiyonlu çıkıyor arkaları o yüzden konfordada bir artış olacaktır.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
turuncu fiorino çok seker bence yada beyaz

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Babamda Bipper istiyorum diyip duruyodu. :D

Bi kere bindirdim Bipper'a. Ayağı direksiyonun altına çarpınca vazgeçti. :D Bana çok küçük geldi o araba nedense.. Ayrıca ticari araçların arkası çok sallıyor ama bunlarda nasıldır bilmiyorum yolculuk yapmadım hiç sadece bindim indim. :D

tabi kaşkaiden sonra ufak gelir :)

Bu arabalar çok ekonmik ve sürüş dinamiği güzel fakat bir Connet, Dolbo gibi yük atmayda beklmeyin Corsaya göre daha iyi bir iç haçme sahip ama hiç bir zaman opel kalitesinde değil.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turuncu fiorino çok seker bence yada beyaz

aynenn usta ya turuncu yada beyaz alıcam zaten turuncu baktım satılıların hepsı otomatık...

ya araca yuk atmıcam aıle arabası olarak kullancam zaten nemo kullanan bı abımızle konustum temınde super araba dıyo fıorınoda cok guzel yahu nıe 3 ude aynı bunların:)