FK/Depo Angel Eyes Far

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Selamlar 2005 astra h arabam var aşagıdaki özellikteki farları aldım

Opel Astra H 04- Angel Eyes Far
  • FK/DEPO markadır
  • Siyah renk
  • Sağ/Sol takım fıyatıdır
  • Çift angel eyeslidir .
  • Angel halkaları sarı renk yanar
  • Kısa far merceklidir
  • 2004 sonrası modeller içindir
fiyatı 450ye geldi fiyatı sizce nasıl ve uyum sorunu olurmu acaba bilgi verirseniz sevinirim Şimdiden tesekkürler ...

asdasdasd62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan fiyatı iyi gelmiş bende taktırmayı düşünüyorum fakat uzun yolda görüntüyü bozuyormuş farlar öyle duydum. taktırdıktan sonra resmini göndrirsen bana sevinirim birde bi bozukluk oluyormuymus bak bakalm uyum sorunu olmaz :)

seljoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2 ay içinde alacağım aynı fardan ama angel ampullerini, beyaz ledlerle değiştircğm. Yapınca açarım bunla ilgilide bir konu :)

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angel fk güzeldir pek bi farkı yok orjinalinden ama ledli farların merceklerinde sorun yaşanıyor tavsiye etmem

M

matias

Bilgi Girilmemiş
güle güle kullan fiyatı iyi gelmiş bende taktırmayı düşünüyorum fakat uzun yolda görüntüyü bozuyormuş farlar öyle duydum. taktırdıktan sonra resmini göndrirsen bana sevinirim birde bi bozukluk oluyormuymus bak bakalm uyum sorunu olmaz :)

görüntü bozulmuyorda özellikle zifiri karanlık yolda öndeki insanı acayip şekilde rahatsız ediyor emin olunki xenon farın 2 katı kadar rahatsız ediyor.

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Slmlr,

Far xenon bixenon mercek angeleye vs arastirirken mercek isi yapan bir kisi ile temas kurdum mercek montaji icin 250 TL istedi.

Net de 361 TL ye siyah Angeleye (kisa fari mercekli) FK urun buldum.

http://www.modifiye.com.tr/tuning/2677-200-Opel-Astra-G-98-Siyah-Angel-Eyes-Far.aspx

Ben de aldigim bu teklifin 250 TL nin yuksek oldugunu yeni far almanin daha akillica olabilecegi seklinde cevap verdim.

Bana verdigi cevabi buraya kopyaliyorum..
Asagidaki cevab uzerine FK angeleye far kullanicilarinin goruslerine ihtiyacim var..
Simdiden tesekkurler..

"Merhabalar

Her müşterimin yaptığı gibi angel farın merceklerini değiştirmek zorunda kalıcağınızıda hesaba katın
:)
Bu farların hem kendileri hemde mercekleri son derece kalitesizdir. Bugüne kadar aydınlatmasından memnun kalana rastlamadım. Bir çok angel farın merceğini değiştirdim.
Ama tercih sizin tabiki.
saygılar"

Son düzenleme:

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru bir tespit angelların mercekleri çok kötü aydınlatıyor! hella angellar hariç