Fluence ile insıgnia

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar tanıdığım varsa insignia dan şikayetci model olarak çok güzel araba ama çok şikayet var maalesefff

devletbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 180 lik insignia

Yüzde Yüz TÜRK Olduğun Gün Cihan Senindir...

Son düzenleme:

çağrı60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 115 hp lik alma sonra gitmiyor dersin git 1.4 turbo 140 hp al yakıtıda devirli kullanırsan 1.6 dan azdır

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
döktürmüşsün yine:bir:

Büyük konuşmak istemem Ahmet Abi ama tasarımı, donanımı, performansı, kalitesi ve bunun gibi pek çok kriteri bir arada taşıyabilecek bir araç var ise bu insignia dır..Boşuna yılını otomobili seçilmemiş olsa gerek ;) bizim insanımız burnunun önünü göremez halde iken daha sunroofunu bile açmayı bilmeden mercedes cla lara biner ise, DSG li passatı altına çekerse insignia her zaman farklı telden çalmaya devam edecektir..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdar sniper moduna bağlamış, nokta atmış :)
Fluence her ne hikmetse çevremdeki hiç bir insanca sevilmiyor, ben de 76 model R12 kadar bile sevmiyorum ne yalan söyliyim... Ömür boyu bir araca binmek zorundasın 2000 model Laguna RXT mi yoksa Fluence mi deseler seçimim lagunadan yana olurdu, fluence o derece rezil bir konumda gözümde.
İnsignia konusuna gelince, o cüssedeki aracı 115hplik hantal bir motorla kullanmanız üzücü olur. Bakıldığında gerçekten çok heybetli ve altında çok büyük bir güç taşırmışcasına izlenim veriyor. En azından 1.4T modelini tercih etmenizi öneriyorum, o kasayı taşıyabilecek optimal motor bence 1.4Tdir. 1.6 atmosferik motorlu olanı aldığınızda " insigniamın motorunu nasıl modifiye edebilirim" şeklinde konular açmanız, 3-5 beygir almak için çırpınmanız hiçten bile değil... 1.4 ve 1.6 vergi olarak aynı dilimde olduğundan ben tercihimi 1.6 olandan yana kullanırdım şahsen. Söz konusu araç insignia olduğundan 1-2 litrelik tüketim farkına aldırış edecek zihniyette değilim, hatta sakin kullanımda uzun yolda az yaksın gaza abandığımda ise yardırıp gitsin diyerekten 220 230 beygirlik custom yazılım bile attırırdım hatta bana kalsa 2.0T de gözüm var :D tabi sizin tüketim anlayışınızı da tam anlamıyla bilmediğimden net bir yorum yapamayacağım... Marka fanatizmiyle zerre alakam olmadan gönül rahatlığıyla 2010 ve üzeri insigniaları tavsiye edebilirim, 2009 modellerinde kronik 3-4 sorun var, ister siz araştırın isterseniz biz müsait bir zamanda ek bilgi olarak geçeriz. saygılar.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla vergi dilimi aynı olduğundan 1.6 turbo insignia aynen custom yazılım , custom egzoz , dp desteği , iyi bir filtre kiti oyy oyyy oyyy diyorum :)

ubkubk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemşerim boşver varsın biraz fazla yaksın 1.6T insignia iyidir. Al güle güle bin hatta aldıktan sonra maraşta buluşalım kuyruğunu düzeltelim :rakir:

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 atmosferik değilde 1.6 turbo alınır ve nazik kullanılırsa benzinde sizi üzmez.2. alternatif ise 1.4t dir.115hp motor ne yazık ki sizi fazlasıyla üzer ve mahçup eder.Dikkat ederseniz hilkat garibaes fluenceden bahsetmedim bile :D