Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim c'mon şu an 10500 km de yağı sabah kontrol ettim herhangibir azalma yoktu galiba dizellerde belli bir miktar azalma oluyor.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce kontrol ettim..hiç bir eksilme yok...
ama yağ simsiyahhhh...iğrençti valla...
araç 29binde şuan...

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar bugün arabamı servisten aldım :D arabam 0.5 lt yağ eksiltmiş ,serviste bunu gayet normal bir şey olduğunu söyledi moralim biraz olsun düzeldi.
ama burada önemli olan şeyin servis faktörü olduğunu öğrendim
reklam yapmak yasak biliyorum ama bu site opelcileri bilgilendirmek için kurulmuş bir site o yüzden hesabımın kapanmasını göze alarak size son servis deneyimimi anlatmak istiyorum.
arkadaşlar Ankaralı olanlar bililirler anakarada 4 tane opel yetkili servisi var
ben aracımı Konya yolu üzerinde olan bayiden aldım (isim vermiycem)
bu yağ eksiltme olayını duyunca servisi aradım randevu alabilmek için ve konuyu anlattım adamın bana söylediği

-10-40 yağ al benzinlikten doldur yağını o her arabada olur
-abi yağ yakması aracın normal birşey değil
-ben getireyim bir ilgilenin aracım arıza ışığı yandı
-sen yola çıkarken neden yağını kontrol etmiyorsun
-yağı sentetik ekle
-abi ben getiriyorum arabayı inceleyin motor açılacaksa değişim talep edicem
-ok getiriyorum son olarak bu bakım garanti kapsamın damı yapılacak
-yağın parasını alırız :D
arkadaşlar diyalog böyle gerçekleşti

ben bu adamlara güvenmedim ve başka servise gitmeye karar verdim
yine Ankaralı olanlar bilirler Eskişehir yolu üzerindeki opel bayi
insanlar güler yüzlü nasıl ilgileniyorlar , aracımın tüm kontrollerini yaptılar aracımda herhangi bir sorun bulunamadı
lastik havasından tutunda iç dış yıkama ,motor yıkama yağını tamamladılar ve tek kuruş ücret talep etmediler
ayrıca aracı aldığım yer bana sıfır arabaların 7.500 yağ kontrol bakımı olduğundan bahsetmemişti , yeni servisim bana bunu söyledi 7.500 de yağ kontorlu yapılıyormuş araçlada bağzı durumlarda eksik yağ oluyormuş ve motor yeni olduğu için araç kendini yağlamak için daha fazla yağ tüketiyormuş
en güzelide 2 saat sonra beni aradılar aracında herhangi bir problem varmı gibisine :D

arkadaşlar ben herhangi bir normal vatandaşım kimsenin reklamınıda yapmıyorum ama memnuniyetimi sizlerle paylaşmak istedim
sonuç olarak 1 hafta önce opelden nefret ediyordum ama kaliteli servis anlayışı yüzünden tekrar ısındım arabama

Ankaralı arkadaşlara tavsiyem Konya yolundan gitmeyin
Eskişehir yolu daha güzel
anlayan anladı iyi günler :D