Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

SeTtLeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
yaw arkadaslar bı gorusme bulusma fln ayarlanıodu noldu yalan oldu herhalde :)

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
muğla'ya gittim ama dün geri döndüm abi. 4 gün felaket bir diş sancısı ile Isparta'ya gelmek zorunda kaldım. 1 doktor haricinde hiçbirinin koltuğuna oturamıyorum.:D

cok gecmiş olsun

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
otomatik daha agir kalıyor yanlız benzini düşünmezsen fazla sorun yok

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
1.4 motor seçeneğini kullanmadım fakat. 1.3 cdti motordan hantal olacağını tahmin ediyorum. Çünkü arada turbo ve tork farkı var. Bunlar ara hızlanmaları dolayısı ile seriliği çok etkiliyor. Zaten arabam.com'da 1.4 testi için söylenen, aracın biraz ağır kaldığı, fakat 1.3cdti için söylenen sadece alt devir cansızlığı.

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
dib gaz yaptınmı hızlanıyor ama benzinin anasısını aglatıyor

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
gecenlerde cmonuma yetkli servisde sis far taktirdim. Buraya kadar hersey guzeldi, usta on sisleri arka sislerin oldugu dugmeye bagladi. Fakat sis dugmesine bastigimda hem arka, hemde on sis yanmakta.Bende arka sis lambasinin arkadan gelini rahatsiz temesin diye ambulunu soktum.

Asil sorun, onsislerimi sadece kisa farlar acikken kullanabiliyorum.Yani parklar yanerken calismiyor. Ustaya tekrar sorudugumda sonradan takilanlarda parklarla beraber calismadigin soyledi.Cok sacma, keske taktirmasaydim.Ne anladim bu isden.:(

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
Senin corsadada mi ayni? Yani orjinal fabrika cikislilarda kisa farlari yakmadan sisleri acamiyormusun?

Kisa far+ sisle dolasmak cok fazla dikkat cekiyor.Hava yagmur,sis vs varsa tabiki acilabilir.

Park+ sisle dolasmanin keyfi bambaska:)

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Visit site
bizde parklar yanarken sisler çalışıyor. Sendeki arka sis anahtarına bağlanmasından kaynaklanıyor. Çünkü arka sis farlar açılmadan yanmaz.