Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim dedigim gecme istersen vida ile sabitliyorsn marka yok aksesuarcılarda var halit muglada sanayide girişinde ki aksesuarcıda var

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim dedigim gecme istersen vida ile sabitliyorsn marka yok aksesuarcılarda var halit muglada sanayide girişinde ki aksesuarcıda var

az sonra gidip bakacağım abi. Bakalım inşallah bulabilirm. Sağol herşey için.

Bu arada Erden hocam cam filmi çok şık olmuş.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ceşit ceşit var ben bakarım ama şimdi zevk meselesi begenmezsen !!!

ayaklı ve genişleyenler var onlara bak

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa D ye xenon

Benim sorum daha once corsa d ye zenon taktiran varmi? Ayrica philips ambuller cifti 80 lira, motor takmaya gerek duymadan, farlari zenon gorunumlu yapmakta.Tavsiyelerinizi bekliyorum..:good:[/quote]

sanırım corsa D ye xenon taktıran ilk c'mon culardan birisiyim.cyclone H7 8000K 50 watt taktırdım.yaklaşık 320 YTL ye hallettim..arıza ışığı falan yakmadı.avatarımdaki gibi oldu.ben tavsiye ederim.Montajı için ise tampon falan sökülmedi.hemde elektrikçi bile yapmadı.benim sanayici bi arkadaşım var yedek parçası kendisi :) valla o montajını yaptı.hemende oldu.farın arkasını kapatan bi kısım var o kısma delik açtı lambayı oraya oturttu ve tam oldu.yalnız soğuk havalarda biraz buğu yapıyor.sanırım o da soğuk sıcak ilişkisi ve kablo aralarından giren soğuk hava yüzünden oluyor.görüntüde hiçbir problem yok.yalnız mercek olmadığı için görüntüyü kırıp bir yere toplayamıyor.o da 10-12 metre önünde olduğu için pekte farketmiyor.taktırabilirsen mercekli taktır.yoksa ben gibi taktırabilirsin.selamlar...

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıtkı bey hayırlı olsün ben
philips ambuller cifti 60 ytl sisleride carfurdan cin malı 10 ytl ye aldım

SeTtLeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu far karartma (siyah tabanlı farlar ) hakkında bılgısı olan varmı kaca yapıolar ?