full pet farkı

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger şehır gobegındeyse ıstasyon bı ıhtımal guvenılebılır cunku merkezde olanlar daıma denetlenıyor

Bursa'da dediğiniz gibi olabilirde şehrin göbeğindeki birçok istasyon maalesef benzol karıştırıyor burada... başımıza geldiği için biliyorum.... güzelim 600rr ın motoru fln indi aşağı :(

ben 2 defa lukoil den euro mazot aldım şimdilik bir problem yok.
km olarak biraz fazla gidecek gibi görünüyor. akpette aynı lukoil akaryakıtı satıyor, zaten lukoil Petrol Ofisi ve akpeti satın aldı.

alınır mı diyorsunuz yani?

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alınır mı diyorsunuz yani?[/QUOTE]

bende güvenmediğim yerden bırak ucuz olmasını bedava verseler almam. kullananlardan bana da tavsiye edenler olmuştu, tavsiye üzerine aldım.
şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım, üstelik benim araba acaip mazot seçer.
ben tavsiye ederim, depoyu bitirip 20-30 liralık alıp deneyin, beğenirseniz devam edersiniz beğenmezseniz üzerini başka yerden doldurursunuz.
lukoil lerde pompada indirim kartı veriyorlar karta %5 indirim ayrıca fiyat zaten piyasadan daha ucuz.
kurban bayramı dönüşü piyasa 3.150-170 arası iken ben lukoil den 2.99 dan doldurmuştum.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kampanya ayağına satıyorlar ucuza ama nereye kadar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bursa'da dediğiniz gibi olabilirde şehrin göbeğindeki birçok istasyon maalesef benzol karıştırıyor burada... başımıza geldiği için biliyorum.... güzelim 600rr ın motoru fln indi aşağı :(

shellde calısan arkadasım dedıgı devamlı denetleme oluduklerını ıfade etmıştı merkezı yerlerde fazla hıle yapamıyorlar :rolleyes:

alınır mı diyorsunuz yani?
dene ama eger begenmessen almassın :)

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün Şişli Full den aldım bakalım biraz... 1 depodan sonra eblli olur sanıyorum.... ilk aldığımdan az aldım bişi olursa üzerine başka bi yerden tamamlar devam ederim diye :D

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi arkadaşımın kayınpederinin Denizlide bp akaryakıt istasyonu var..yakınlarında bi çok istasyonun kaçak mazot sattığını hatta,adını duyduğumda ağzımın açık kaldığı bi kaç sağlam firmanın da sattığını ve bu yüzden zor günler yaşadığını söylemişti!! hala durum aynı mı bilmiyorum ama piyasada ki kaçak mazotun bi hayli fazla olduğu gerçek!

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada nerde var acaba? deneyen oldu mu ankaradakini?

http://www.full.com.tr/

Görebildiğim kadarıyla İstanbul dışında Bursa, Mersin ve İzmir'de var. fakat çok hızlı şekilde yeni istasyonlar açılıyor...