FUN mı yoksa FAN mı?

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk zamanlar bende bu konuya pek takılmamıştım TURKEY-TÜRKİYE ama yurt dışına çıktığım vakit memleketimle vede benimle dalga gecen bi kaç densizle karşılaşınca cok zoruma gitmişti .. gerçi bu arkadaşlara gereken cevabı anladıkları dilden verdim ancak nekadar alınmayalım desekte insan karşısında böyle insanlari görünce çıldırmamak elde değil ..

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bence fun yada fan farketmez önemli olan burda olmamız

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kenangocmen88' Alıntı:
kardeş ne yaptın yaaa
:kop: :kop: :kop:[/quote

Yaparım ben öyle ara sıra :)

Üstüne alınma ama ben bunu genel bir problem olarak görüyorum, taktığımdan falan da değil.Burada hepimiz kardeş sayılırız, orası tamam ama meselea ben senden 11 yaş büyüğüm, yani kardeşten çok ağabey sayılırım sana.Lütfen özellikle yaşça büyük olanlarımıza karşı hitap şekillerimize dikkat edelim ve mümkünse üye bilgilerimizde yaş kısmını doldurmayı ihmal etmeyelim.Hadi bayanları bu uygulamadan muaf tutalım :).

Tekrar söylüyorum, bu mesajdan bir rahatsızlık hissettiğim için değil ama, özellikle benden bile yaşça oldukça büyük üyelerimize, bazı "kardeşlerimizin" hitap şekilleride saygısızlıklar görüyorum.Belki ben değil ama, bu ağabeylerimiz bu konularda alınabilirler.Lütfen bu hususa dikkat etmeye çalışalım.

Herkese iyi forumlar....

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
kenangocmen88' Alıntı:
kardeş ne yaptın yaaa
:kop: :kop: :kop:[/quote

Yaparım ben öyle ara sıra :)

Üstüne alınma ama ben bunu genel bir problem olarak görüyorum, taktığımdan falan da değil.Burada hepimiz kardeş sayılırız, orası tamam ama meselea ben senden 11 yaş büyüğüm, yani kardeşten çok ağabey sayılırım sana.Lütfen özellikle yaşça büyük olanlarımıza karşı hitap şekillerimize dikkat edelim ve mümkünse üye bilgilerimizde yaş kısmını doldurmayı ihmal etmeyelim.Hadi bayanları bu uygulamadan muaf tutalım :).

Tekrar söylüyorum, bu mesajdan bir rahatsızlık hissettiğim için değil ama, özellikle benden bile yaşça oldukça büyük üyelerimize, bazı "kardeşlerimizin" hitap şekilleride saygısızlıklar görüyorum.Belki ben değil ama, bu ağabeylerimiz bu konularda alınabilirler.Lütfen bu hususa dikkat etmeye çalışalım.

Herkese iyi forumlar....

Çok önemli ve yerinde .Bununla beraber forum kurallarınıda önemseyelim.:( :( :( :(