Garanti bozulma koşulları

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 4 aylık aracım garantisi sürmekte.Xenon takmak ıstıyorum garantisi bozulcak bılıyorum ama aklıma takılan tüm garantimi bozuluyor yoksa kısmi elektrk aksamı farlarla ılglı gıbı şeylermi bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
garanti bozulmuyor bende kendim taktım serviste 385 lra dediler 100 lira kendim alıp taktım

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bozuluyor derlerse xenonu siz alın onlar montaj yapsınlar :) onlar yapınca bozulmuyor :)

yigitdag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda 4 aylık aynı sorunla bende uğraşıyorum aracı aldığım servis servis dışında xenon taktırırsam araçtaki tüm garanti kapsamının dışında kalacağını belirtiyor. arifba arkadaşımızın dediği daha mantıklı gibi :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
banada öyle dediler xenondan sonra cam suyu bidonu değişti garantiden motor ağrıza ışığını söndürdüler garantiden rüzgar ssini düzeltiler garantiden bozulmuyor rahat olun gantiyi bozan şey motorla oynanması chip tuning box hava filtresi vs.

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalde bozulmaz herkez taktrıor sorun yaşamıyor yanlız bir gün pahalı arızanız olur kesin garantiniz bozulur.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu Lpg içinde söylerler.Aksesuarları taktırdığınız servis garanti koşulunda der.Başka servise yolunuz düşer bir sorun yaşarsanız.Garanti dışı kaldığını söylerler.Araç fabrikadan çıktıktan sonra eklenen lpg far vs gibi parçaların aracı garanti dışı bırakması gerekir.(Kendi fikrim)

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes farklı söyylüyor inanın. gedizlerle konustum aracımın alındıgı yer dedı bozulur.serviste size taktırıyım dedim gene bozuluyor dedi orj fab. çıkışında xenono olmadıgından dolayı dediler. anlamadım gitti vallahi. kimi diyor sadece elektrik aksamının garantisi gidiyor kimi farların garantisi kimide komple garanti :S :S :S kavun kokusu aldım odamı bozuyor :D :D :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes farklı söyylüyor inanın. gedizlerle konustum aracımın alındıgı yer dedı bozulur.serviste size taktırıyım dedim gene bozuluyor dedi orj fab. çıkışında xenono olmadıgından dolayı dediler. anlamadım gitti vallahi. kimi diyor sadece elektrik aksamının garantisi gidiyor kimi farların garantisi kimide komple garanti :S :S :S kavun kokusu aldım odamı bozuyor :D :D :D
bende sordum xenonu alıp siz takın dedim servisteki elemanı çok taktir ettim açık sözlülüğünden opel nerden para kazanacak dedi :D abi 3 5 kuruştan kaçmayın sonra birşey derler dedi sen taksanda sıkıntı olmaz ama oluyo diyorlar dedi :D