garanti kapsamında bu güne kadar yaptırabildikleriniz & yaptıramadıklarınız

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel ile ilgili her otomobil markasında olduğu gibi mutlaka sorunlar yaşamışınızdır, bunlardanbir kısmı garanti kapsamında derhal giderilirken bir kısmı garantiye rağmen kimi servislerde giderilemez.
mümkünse servis isimleri ile beraber, garanti kapsamında neleri giderebildiniz neleri gideremediniz?

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben konya da ön hoparlörü değiştirdim garanti kapsamında. cızırtılı ses geliyodu. ama 40-45 günde anca değiştirdiler

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bir kere yararlandım
odak opel topkapıda ben farkında değildim geri arka stoplar yanmıyormuş geldiler arka stop yanmıyor ücretsiz garantiden bakıcaz demişlerdi şanzımandan kaynaklanabilir falan demişti ücretsiz halletmişlerdi :)
baya bi taktir ettim

krex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soğukta çalışmayan marş motorunu değiştiler 3 aylık uğraştan sonra....:mad: garantiden tabii.

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1kez 2tane sis farı değişti..bir tanesi için de onay bekliyorum opelden,nerdeyse 1ay olcak ama, bakalım...1 kez de cim modülü değişti..turbo basınç sensoru değişti.Değişmesini istediğim ve kabul edilmeyen şey ise,farlarım içi arabayı aldığım ilk günden beri sanki içinde sürekli buğu varmışcasına lekeler var..bunlar yarı saydam lekeler..ama yine de ışık miktarını azalttığını düşünüyorum..ve çok da belli oluyor..garanti bitene kadar değiştirtmeye kararlıyım ama.gerekirse opel TR ve almanya ya yazıcam..

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracın cim modülünü ve patlayan turbo hortumunu garanti kapsamında 1 hafta içinde değiştirdiler.

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yıllık Bakimini Yaptirdim Buji Kablolarini Filan Degistirdin Degistirmez Olaydim Orjinali İpek Sarmali Olan Kablonun Orjinalini Takmamişlar Simdi Motorun Sesini Cekiyor Anfim Deli Olacagim İpek Sarma Buji Kablosuda 146 Ytl Diyorlar :mad:

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abimin vivarosunun arka cama su atan motorunu değiştirdiler.