Gaydırı Guppak Cemile

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar HK72 Nickli arkadaşımızın açmış olduğu ATA'yı ZİYARET ORGANİZASYONUndan ( http://www.opelim.net/forums/showth...-ata-yi-ziyaret-organizasyonu-span-18192.html )

zannediyorum bu başlık daha çok ilgi çekecektir.Konu 10.11.2007 tarihinde açılmış olup komik bir katılıma sahiptir.Bu başlık ve bunun gibi gereksiz konular bu kadar dikkat çekerken böyle bir başlığığın silinip gitmemesi için bence bir çözüm üretmemiz gerekir.Konuya mesaj yazan arkadaşlar konuyu hassasiyetle takip ettiği halde yinede gerekli şekilde görüntülenememiştir bile .Bu durum hele Ülkemiz böyle bir dönem geçirirken canımı çok yakmakta ve herkezden bu konuda gerekli hassasiyeti göstermelerini temenni ediyorum.Özellikle böyle bir konuya yönetiminde gerekli hassasiyeti göstermediğini üzülerek belirtmek istiyorum.Böyle bir başlığın bence her konunun başına sabit olarak konulması gerekirdi.Bu konuda kırdığım ve eleştirilerim sonucunda kırılabilecek herkese şimdiden özür dilerim

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bi pop up şeklinde siteye eklemsin ancak ozmn en çok ilgiyi toplar yada opel team reklamı gibi

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse fazla ilgi olmamış bari buda sevindirici

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz şuraya kimin arbaası 200 yapıo 200le gidince ne oluo bak ben yolda 200 le giderken gözlerimi kapatabiliyorum herkes nasıl yazıor o zaman...Lafta değil Özde ATATÜRKÇÜ olalım...