Gaz Yemiyor???

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar...

Benim sorunum 2 de 3 te 4 te giderken gaza birden yüklenince devir yükseliyo ama araba titreye titreye yavaş yavaş hızlanıyo.Gazı bırakıyorum mecburen.Bu sadece gaza birden yüklenince oluyor.Acaba baskı balatada mı sorun??Araç 40 binde astra H benzinli.Birde baskı balata bana kaça patlar.

Yardımcı olursanız sevinirim..

AstrA_1.4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede war arkadasım gaza ne kadar cok basarsan okadar gec kalkıyor we zmanla yokus cekmiyor benm aracımda oldgu gibi dik bir yokusda durduugm anda arac bas bas bagırıyor fakat kalkmıyor gaza pompalıyarak basdıgımda agır agır kalkıyor bence pek sürme cunkı araca üstüne gittikce hasar weriyor allah korusun baskı balata seti sorun degilde baskı balata yuvasını dagıtırsa sadece o parca 1.100 ytl birde debriaja basınca bir ses hissediyormusun ? tık diye

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyajdan ses gelmiyor ama benim kalkışta sorunum olmadı.Sadece 1 de giderken 2 ye atınca ve gaza yüklenince gazı almıyor.

AstrA_1.4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dedigim gibi zmanla benm araba gibi olucak bence yol yakınken fazla üstüne gitmeden özel bir servise götür yada calıstıgın bir servis varsa cunkı benm arabada o sekilde idi aynı baslangıcı öyle oldu gaz yemiyordu ilerleyen zmanlarda yokusları cıkmamaya we kalkmamaya basladı gecen yokusda kaldım yokusun tam ortasında gaza basdıkca geri kayyordu :=) igrenç bi durum ya o yokusu geri indim snde bunları yasama :) dedigim gibi baskı balata tam kawramıyor vede cok yakar zmanla dikkat et bence

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki baskı balatanın kaça patladığını biliyomusun arkadaşım..

AstrA_1.4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wallahi benim aracda 280 ytl set+ bilya 2004 model astra gl 1,4 de ama senin arac H onu bilmem bir sor istersen

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol arkadaşım...

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün yetkili servise sordum neyi var diye baskı balata değişcek dediler..1500 YTL...400 Ytl işçilik 1100 parça fiyatı..bu fiyat yüksek değilmi sizce de??Özel servise sordum 150 işçilik+300 parça fiyatı dediler(rulman hariç)..Ben de oraya bıraktım..Araç 40000 de olduğundan rulmanda bi şey yoktur dediler..Ne kadar güvenilir bilmiyorum..

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzelini yapmışsın.Yetkili servisler kanını emiyor milletin.Ne bu kadar fark ya kardeşim 1500 nerde 450 nerde.1500 e arabanın A dan Z ye bakımını yaparsın.