geçmiş olsun hasang.

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
Hasan ameliyat olduğu günden bugüne kadar baya bi ilerleme gösterdi.Gözlerini açıyor, hareket etmeye çalışıyor fakat bilinci henüz yerine gelmedi.
Doktorlar şu anda durumu hakkında birşey söyliyemiyorlar.Ben hergün hastaneye gidiyorum umuyorum ki Hasan hakkında size mutlu haberler vericem inşallah.
inşa Allah kardeş hasan kardeşimiz daha iyi olucak Allah onu sevdiklerine gençliğine bağışlasın biz burdan ona bolca dua ediyoruz...

hayalet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acil şifalar dilerim büyük geçmiş olsun

son post tarihinden 1,5 ay geçmiş son durumdan haberdar olan varmı

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
Hasan ameliyat olduğu günden bugüne kadar baya bi ilerleme gösterdi.Gözlerini açıyor, hareket etmeye çalışıyor fakat bilinci henüz yerine gelmedi.
Doktorlar şu anda durumu hakkında birşey söyliyemiyorlar.Ben hergün hastaneye gidiyorum umuyorum ki Hasan hakkında size mutlu haberler vericem inşallah.
hadi hayırlısı...

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
İnşallah...
dualarımız onunla...