Geçmiş olsun NİDA

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
geçmiş olsun Nida.
Aynı gün kaza yapmışız.Umarım sende bişi yoktur, benim araç pert oldu umarım sen ve aracın iyisinizdir.
Sanada çok geçmiş olsun gerçekten dostum... Arkadaşlar herkese çok teşekkürler. Yoldaki gizli buzlanmadan dolayı arabanın bir an hakimiyeti kayboldu fakat toparladığımda yokuş aşağı buzlanmadan duramadım. Karşımda benzinci vardı ve orada insanlar olabileceğinden bir yere vurarak durmayı seçmek zorunda kaldım. Sağ taraftan kapı ve çamurluk hasar gördü. Bende çarpmanın etkisiyle kafamı ön cama vurup kafamdan hasar aldım. Olacağı varmış ama en azından kemerin takılı olsaydı belkide hiç zarar görmeyecektim. O gün orada olan 4. kazaydı ve beni mustafa abiler almaya geldiğinde arkamızdan bir kaza daha oldu. Türkiş bloklarının oraya giderken gümrük yolundaki gizli buzlanmaya dikkat edin. Orada çalışan bir çocuk 2 aydır burada çalıştığını ve kazasız gün görmediğini söyledi. Herkese çok teşekkürler sağolun... Allah herkesi kaza beladan korusun....

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun.
O yolda çok gazlarım, uyarından sonra daha dikkatli olucam.

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gecmiş olsun istanbulda habire kaza haberi geliyor ilk önce efe sonra sen nida cok gecmiş olsun tekrardan .....allah beterinden saklasın ya .....

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Çok teşekkürler Allah herkesi kaza beladan korusun arkadaşlar... Dediğim gibi durup dururken düz yolda bile bela si,zi bulabiliyor...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanada çok geçmiş olsun gerçekten dostum... Arkadaşlar herkese çok teşekkürler. Yoldaki gizli buzlanmadan dolayı arabanın bir an hakimiyeti kayboldu fakat toparladığımda yokuş aşağı buzlanmadan duramadım. Karşımda benzinci vardı ve orada insanlar olabileceğinden bir yere vurarak durmayı seçmek zorunda kaldım. Sağ taraftan kapı ve çamurluk hasar gördü. Bende çarpmanın etkisiyle kafamı ön cama vurup kafamdan hasar aldım. Olacağı varmış ama en azından kemerin takılı olsaydı belkide hiç zarar görmeyecektim. O gün orada olan 4. kazaydı ve beni mustafa abiler almaya geldiğinde arkamızdan bir kaza daha oldu. Türkiş bloklarının oraya giderken gümrük yolundaki gizli buzlanmaya dikkat edin. Orada çalışan bir çocuk 2 aydır burada çalıştığını ve kazasız gün görmediğini söyledi. Herkese çok teşekkürler sağolun... Allah herkesi kaza beladan korusun....

ümraniyenin orası dimi karşıyı pek bilmem de o turkish bloklarında eskiden arkadaşım otururdu orada geceleri epey bir soğuk oluyor yüksek olduğu için.. tekrar geçmiş olsun sende bir şey yoksa sorun yok..