Gedizleroto'yu şikayete bulunuca

java

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım aynı problemden 7 kere götürdüm sorunu bulamadılar ve aracımın beyni değişti yazılım atıldı ateşleme beyni değişti ve ebleyzirmidir nedir oda değişti ve bu problemi bulamadılar aracımın çalışma problemi var ve yol bilgisayarında F yazıyo ve çalışmıyo abs ışığı sönmüyo ben aracıın anahtarlarıyla birlikte bıraktım ve sıkıldım uğraşmak istemiyorum.ve aracım 4bin km de 06.12.2006 tarhinde aldın daha 1 sene bile olmadı aracın değişimini istedim biz yapamıyoruz dediler izmir opelin fabrikasına telefon ettim biz ilgilenicez dediler halen ses yok ne yapabilirim yardımcı olursanız sevnirim iyi forumlar...:mad: :mad: :mad:

OPEL ASTRA ENJOY 1.6 16V ARACIM

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun oldugu evraklar ile sabit ise
her seferinde sikayet olarak belirttigin sorunun cozumunun gercekleştirilmesi için bu mudehalelerin yapıldıgını kanıtlarsan
tuketıcı hakları geregi aynı arızayı birkac kez tekrarlaması malın degisimi için yeterli bir gerekcedir
ha tamir edenler gereksiz yere tamir etmiş ve de arızanın kaynagını bulamamışlarsa bu sefer de seni magdur ettikleri için dava acabilirsin
ama canım vatanım T.C. de mahkemelerimiz ne kadar hızlı yurur onu da sen dusun
şikayet etmekle pek bir yere varılmaz
masadaki dilekçeyi gormeden hiçbir kurum iş yapmaz

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gedizlerden başka bir yetkili servise götür bence gedizler sabıkalı gibi adını çok duyuyorum demekki ordaki ustaları sokaktan toplamışlar eğitim filan vermemişler

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük hata ama saglık olsun en azından aracını tek parça almışsın ben neler çektim bi bilsen 2 parça boya için girdi 6 parça boyalı çıktı araçım geçmiş olsun bence özel servis denemelisin bostancı opel team iyidir http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=2348
bu arada aracı üç ayrı zamanda 3 kez boyadılar toplamda 20 günden fazla kadı araç anca yakın birenk attılar oda akmalar ve pütürler var anla artık usta musta yok dedigin yerde

Son düzenleme:

java

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elimde aynı arızadan gittiği ve değişik parcalar onarıldığı ve aynı sorunun sürdü raporlar var yeterli olurmu abiler

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur tüketici mahkemesine dava açman gerek ama

Son düzenleme:

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüketici mahkemesine dilekçe ile başvurup aracın değiştirilmesini talep etmeniz gerekli.dilekçenizin ekine her türlü belgeyi de koymanız lazım. fatura, servis belgeleri vs. istanbul da tüketici mahkemeleri leven adliyesinde. yine de bir avukata vekalet verip onun aracılığıyla takip ettirmen daha yerinde olacaktır.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz buralardan bile işini iyi yapmayan bi servis olduğunu biliyoruz gedizlerin bence şansını fazla zorlamışsın 7 kere

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi allahın sonradan görmeleri diye tabir ettiğimiz bazı insanlar wc acıp basında beklemek yerine servis acınca böle oluo kardeşim. derhal baswur bu iş uzamasın yenı aracın hayırlı olsun.