Geleneksel Abant Buluşması 4 Temmuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafacım; İstanbul'dan,Ankara'dan sadece yemek için veya yediği yemeği eleştirecek birileri gelecekse hiç gelmesin zaten.. Dönüşte tekrar yeriz hiç önemli değil.. Ben aynı yer olsun diyorum. Organizasyondan sorumlu değilim,sorumlu olsam anket filanda açmam ve gidip aynı mekanla anlaşırım zaten..

abi geçen sene biz dahil eleştirdik hatta mangal yaksaydık diyen olmuştu. neyse önemli değil abi yapıcak bişey yok. ozaman yemek ağırlıksız bi yer olsun abi hatırlamıyorum ama berceste veya ismailin yeri olamaz mı ankaraya daha yakın sanırım. neyse aynı yer olsun ozaman

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yemeği eleştirmek için gelecek birileri yazmak istemiştim,yanlış olmuş Mustafacım.. Neyse kim organize edecek bu buluşmayı? Zaman daraldı

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa bence oralar çok kalabalık olur. ismailin yeri malum. bercestede otobüsler vs. duruyo kalabalık olur.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın organizasyon sorumlusu Mustafa arkadaşım,
eğer fark ettiysen kimse yemekler konusunda ikilemiyor,
rahatlık olsun eşler-kız arkadaşlarımız-cocuklar rahat etsin derdindeyiz.
yemek her yerde yenir abicim,ben sırf et yemek için abanta gitmiyorumki-amaç karın doyurmaksa alırım 2 tane burgerdan menü patlayana kadar yerim.
ama amaç sohbet etmek çay içmek biraz olsun hasret gidermek.
yanii ilk buluşmalardan itibaren bütün buluşmaya katılan kişileri görüyorsan kimsenin derdi yemek değil.
ankaraya yakın olma mevzuusuna gelince, istanbuldan sırf bizleri görmeye gelen üyelerimiz oldu-ve gene gelecekler.
bizde gittik sırf onları görmek için 500-500 km leri derdimiz o değil arkadaşlık dostluk.

yanii şahsına bişey anlama ama zaman cok cok dar şuanda listenin tamamlanmış mekanla görüşülmüş olmalı sadece tek dert tam sayı olmalıydı ve kimin ne yiyeceği.
biraz daha hızlanalım biraz daha aktif olmalı.
son bi kaç sayfa hep mekan konusunda geziniyor.

ben şunu diyorum eğer aynı mekana gideceksek;
abant gezisini unutun,(hoş ne zaman gidilse amann boşa zaman kaybı oldu diyoruz abant için)
mekana gideriz caylarımızı içeriz yemegimi yeriz sohbetimizi ederiz tatlı tatlı geri döneriz.

vel-hasıl güzel olacaktır her zamanki gibi.

(bu arada söz benim sucukları sana vericem:D:D)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...