Gerçek Opelci Oldum...

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasınız opelci dostlarım..efe m.köy gülbağdayım doğma büyüme m.köylü sayılırım m.köyde ultra mavi hb pek görmedim sen 34 z plaka görürsen selektör yap ben anlarım:good:

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergin abi arabayı m.köyde nerde yıkatıyosun ya ben bulamadım biyer cevahire gittiğim zaman oranınkine veriyorum. ama gitmediğim zaman yıkatamıyorum otopark parasıda alıyo allahsızlar. varsa itinayla yıkayan esentepe kuştepe arasında biyerlerde benle de paylaşırmısın.
teşk.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun ergin abi güle güle kullan

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusuf sağolasın kardeşim,efe,ciğim ben arabayı park etiiğim yer açısından şanslıyım o yüzden 9 yıllık tipomu ikinci gelene sattım(ilk geleni gözüm tutmamıştı:) ) iki apartmanın arasında 4 araçlık bir park yeri var araç hep orda zaten haftasonları biniyorum her c.tesi kovamı sıcak şampuanlı suyla doldurup yalnız süngerle enaz 2 saat heryerine girişmekten büyük zevk alıyorum yıkamacı tavsiyesi olarak profilo alışveriş merkezinin ana girişine gelmeden solda biryer var bayağı temiz yıkıyor,fiyat hakkında pek bilgim yok ama yıkamacılar bizim gözümüz gibi baktığımız arabalara fırçalarla hızlı hızlı girişmiyorlarmı içim gidiyor..

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı günlerde binersin inşallah

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusuf sağolasın kardeşim,efe,ciğim ben arabayı park etiiğim yer açısından şanslıyım o yüzden 9 yıllık tipomu ikinci gelene sattım(ilk geleni gözüm tutmamıştı:) ) iki apartmanın arasında 4 araçlık bir park yeri var araç hep orda zaten haftasonları biniyorum her c.tesi kovamı sıcak şampuanlı suyla doldurup yalnız süngerle enaz 2 saat heryerine girişmekten büyük zevk alıyorum yıkamacı tavsiyesi olarak profilo alışveriş merkezinin ana girişine gelmeden solda biryer var bayağı temiz yıkıyor,fiyat hakkında pek bilgim yok ama yıkamacılar bizim gözümüz gibi baktığımız arabalara fırçalarla hızlı hızlı girişmiyorlarmı içim gidiyor..

Ewt haklısın abi işte benim kendi yıkama imkanım yok oyüzden böle temiz biyer arıyorum söylediğin yeri de deniycem çok sağolasın. Tekrar hayırlı olsun.