Gitti CoRsA Geldi PASSAT...

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bende ilerde 1.8 dusunuyorum (baskan duymasın)

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı Olsun...

Allah kaza bela vermesin...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah hayırlı günlerde binmeyi nasip etsin inşallah....

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese tekrar tekrar teşekkürler.

açıkcası corsadan sonra kıyas yapmaya, haklarında birşeyler söylemeye dahi imtina ediyorum.. hani hep deriz ya "farklı sınıflar kıyaslanamaz" diye, hakikaten öyle. çok farklı beklentiler düşünülerek dizayn ve imal edilmiş araçlar bunlar. çok şükür şimdilik yola sığdırıyorum passatı; dsg yüzünden iki kere kaza atlattım (aslında varolmayan debriyaja uzanan ve olanca kas gücüyle, frene asılan sol ayağın yarattığı komplikasyonlar) ama şükür iyi gidiyorum.. arada ışıklara yaklaşırken sol ayağımı kendime hatırlatmam gerekiyor.

bugün 2008 model tek hava yastıklı, ön camları otomatik, 1.4cc ve 8 valfli bir clio sürdüm.. çok svdiğim bir arkadaşıma ait bir araçtı; bizimkinin suratına diyemedim ama 99 corsanın yanında halt etmiş o clio symbol... olm kazıklamışlar lan seni.. rahatladım :D

1.8T lerin diesel olanlardan çok daha sessiz ve güçlü olduklarını biliyorum. ben bununla 225km\h yi gördüm, 1.8Tler nerelere uzanır hiç bilemiyorum.. lpg ile son derece uyumlu olduklarınıda biliyorum, kaldı ki şehir içinde 20litre civarı benzin yakanlar varmış, yani lpgsiz binilmez.. benim diesel almış olmam ise tamamen tesadüfi; tercih etmişliğim falan yok yani. araç çok temizdi , o yüzden aldım..

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hem DSG + Hem Dizel + Hemde PASSAT ki, bence sınıfının en iyi arabası ...

Tekrardan hayırlı olsun...

Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin...