Gitti Opel Geldi Toyota

EbraR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model ve severek kullandığım pıtırcığımı (corsamı) satarak iyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum ama 2006 model Toyota Corolla Sedan 1.4 terra modeli D4D bir araç aldım.Engelli olduğum için aracı yine bir engelliden 18.900 ytl ye aldım.Bu araç hakkında yorumu olan , kullanan arkadaşlarımız varsa paylaşmaları beni memnun edecektir.Aracım toyota olmuş olsa da ben yine OPELCİYİM Hepsinden önemlisi OPELİMNETçiyim....

kartalbaba06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun toyotalar sağlam arabadır 2 yıl bindim sorun yaşamadım kaporta inceliği dışında

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun aracın markası,modeli önemli değil buradaki varlığınız yeter umarım bu aractan da memnun kalırsınız toyota da iyidir kötü araç yapmaz

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bence sınıf yükselterek mantıklı bir iş yapmışsınız.. toyata iyidir :)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bencede sınıf yükselterek iyi bir iş yapmışsınız. ve d4d çok güzel bir motor bence..

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun toyota ya kötü diyecek kimse yoktur herhalde masrafsız bir marka olarak ün yapmıştır

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masrafsız, sıkıntı çıkartmayan bir araç. arkadaşlarında dediği gibi kaporta inceliğinden mütevellit yol sesini bol bol hissettirir. yumuşak bir lastikle bunu engellemekte mümkün tabi..

bu arada toyotanında fun sitesi var; ama haftada ortalama 3-4 yorum yazılmakta :)

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
hayırlı olsun..bir almandan sonra kaliteli bir japon tercih etmek(hemde sınıf yükselterek) mantıklı..