Gıyabıma kesilen cezanın mahkeme kararı geldi

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayhan onu yazan direk fahri müfettişlerdir.
benimde iş yerimin önünde aynı nedenle ceza kesildi,
ben uğraşmadım işin aslı iş yoğunlugumdan dolayı ödedim geçtim ama iş yerimin önünde nasıl tehkeli araba kullanabilirim çözemedim:confused:
ceza bana 4 ay sonra gelmişti başka bir cezayla:D

Yok bu polis memuru caddeyi açarken park halindeki araçlarıda kaldırdı, park yasagı olmamasına ragmen...
Biraz tartıştık sonra kaldırdım ve biraz hızlı kalktım işyerıne ceza yazdım plakaya demiş :D
Bende iptal ettiririz kolay dedim ama parktan degil tehlikeli araçtan yazmış ama geç gelmesıyle işler dahada kolay oldu..

34BLR45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun trafıkte fahri müfettişler abuk subuk cezalar kesiyo sanırım.polisler yetmiomuş gibi.

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok ıyı yapmıssın ellerıe saglık

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim kadarıyla fahri trafik müfettişleri artık yok. Bu abuk subuk cezalar çok fazlalaştığı için yetkileri alındı diye biliyorum. Ayrıca cezada kanıtlama zorunluluğu getirildi. Mesela park cezası yerseniz itiraz ediyorsunuz, polis bunu fotoğrafla falan kanıtlamak zorunda. O yüzden araçları çekerken artık foto çekiyorlar önce. Radar cezalarında da artık cihaz kaydı var, iş mahkemeye giderse onunla kanıtlamaları gerekiyor. (Bunları trafik tescildeki memur arkadaşlar söyledi) Trafik polisi bana gıcık olup ceza yazamazmış, itiraz ettiğim anda kanıtlama zorunluluğu varmış.

yeniceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fahri müfettişlik bitmedi. sadece işte bu yazdığınız sorunlardan dolayı biraz ağırdan alıp disipline ediyorlar. yönetmeliği değiştiriyorlar. ben değilim ama lütfen işini iyi yapan fahri müfettişleride ayrı bir yere koyup saygı duyalım. tüm müfettişleri lekelemeyelim unutmayın her meslekte işini iyi yapmayan insanlar çıkabilir. bir insan işini iyi yapmıyorsa elinden müfettişlik hakkını alırsınız, basarsınız soruşturma akabinde cezayı, sen sağ ben selamet. bu şekilde haksız ceza kesen fahri trafik müfettişi yok mu? tabiki var. ama toplamda kaç tane. örneğin 30.000 taneden 30 tane böyle yapıyorsa hepsini aynı sınıfa koymamak lazım. deprem oldu evler yıkıldı bütün müteahhitler sahtekar. bi doktor yanlış ameliyat yaptı tüm doktorlar hain. bi polis haksız ceza kesti tüm polisler sürücü düşmanı. hayır olmaz, tüm mesleklerde bu tipler 1000 de 1 dir ancak onlarda inşallah eğitim seviyemiz yükseldikçe azalacaktır. geçenlerde gazetede okudum. fahri müfettiş sitedeki komşusuna 30 defa mı ne kırmızı ışıkta geçme cezası kesmiş. şimdi alacan bu adamı ..........???????

Son düzenleme:

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kayhan