GM Motor yağı 35 tl

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu site guvenilir mi onu merak etmistim ben konu dağıldı biraz

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yagların taklitlerde var dikkati olun 3 kurus icin sorun cıkartmayın guvenilir yerden alın derim

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu siteden ben bir kere alışveriş yaptım bir sorun yaşamadım. ilgililer yani...

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buralarda hiç rastlamadım bakınıyorum ama yok gibi

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vala ben GM 10 40 kullanıyorum yağ filtresini deişimiyle 45 tutmuştu duman atma gibi bi sıkıntı yaşatmadı.

tatlisert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende kutahyada yaşıyorum burada tum yağ markalarını gezdim en ucuzu 65tl dediler oda opetti + castrol e 80 dediler shell e 100 dediler bende bu urunu bu sitede görmüştüm fakat bu üründen 2 tip var birisinin bidonunnun rengi açık gri b irisinin kisi koyu gri füme gibi bende buradan sipariş vermek isterken o fümeye benzeyen GM 10/40 yağı tesadüfen buradaki en pahalı araç parçası satan adamda görüm 40ytl deyince hemen aldım arkama bakmadım 5 ytl de orjinal yağ filitresi dedi 15 ytl de benzin filtresi dedi bende bunları aldım hepsini değiştirdim değiştirmişken bujilerinede bakayım dedim 4 bujimde gitmiş onlarıda değiştirdim gm ile 4unu 30ytl ye aldım bana çok hesaplı geldi bu değişimler çünkü bazen bu dukkan pahacıdır diye girmediğimiz yerler diğer yerlerden uygun olabiliyor ve aracın performansından çok memnunum ve yağ falanda yakmıyor ama daha önce castrol vardı o zaman yakıyordu. neyse belli olmuyor işte teknolojinin işi bende GM iyi olurken sizlerde shell iyi olabilir ben bidonun rengini farkettim bence bu koyu ve açık renkli olanlardan birisi iyi ama benim aldığım koyu renkli gri olan ama açık renkli gri olan onu tam bilmiyorum isterseniz onu araştırım bende vectra 2.0 gls 98 model araç kullanıyorum.

mustym35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben devamli gm kullaniyorum hic bir sorun cikarmadi netten bakim paketiyle almistim

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petrol varil fiyatlarının düşmesi yağada etkisi oldu yağ fiyatları epey düşdü

masoksian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara da Opan satıordu toptan tum servislerden şimdi geri topluyor aman DIKKATT!!!!!