Golf 1.8 20v hgtl.-Golf 1.6 8v comft.

vw golf 1.8 20v hıgtlıne vs vw gol 1.6 8v comfortlıne

• Kullanılan toplam oy
    32

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek söliyeceğim Golf 4 ün çabuk dağıldığı güzel araba ama sağı solu oynamaya başlıyo kapı kolları filan soyulmaya başlıyo 100000km de 1.9tdı ını kullandım çok da temiz kullanılmış kazası olmayan bir arabaydı ona rağmen ses gelmeyen yeri yoktu bu tabi benim araba hakkındaki görüşlerim ama pek bi fark olmadığı için 1.8 e daha fazla vergi vermeye gerek yok diye düşünüyorum

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek söliyeceğim Golf 4 ün çabuk dağıldığı güzel araba ama sağı solu oynamaya başlıyo kapı kolları filan soyulmaya başlıyo 100000km de 1.9tdı ını kullandım çok da temiz kullanılmış kazası olmayan bir arabaydı ona rağmen ses gelmeyen yeri yoktu bu tabi benim araba hakkındaki görüşlerim ama pek bi fark olmadığı için 1.8 e daha fazla vergi vermeye gerek yok diye düşünüyorum
:eek: :eek: :eek:
Harbimi ya onca para ver et sonra orası tiftisin burası tiftisin ama inan şaşırdım çünkü zamanında bu arabaların peşinde koşmadım takii Kasırgayla buluşunca bitti ama yinede baya bi şaşırdım sonuçta Alman arabasıki benim arabadan bile ses gelmiyo:D

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
1.8 tutulmayan ve 1.8 motorun hakkını vermeyen bir araç çok yakıyor ve gitmiyor diye söyleniyordu 2001 model 1.6 golf üm vardı ve oda gitmiyordu ancak 1.8 kadar yakmadan gitmiyodu en azından :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.8 in yakıtı 1.6 ile AYNI!!!!!!
anlatamıyoruz galiba.

ayrıca Serkan abiye katılmıyorum.

bence cok fark var arasında güç olarak.
şöyle düşünmemek lazım bence birisi 100 hp digeri 125 hp.
birisi 8v digeri 20v bu cok önemli

Yusuf abi bence eger satmayı düşünmüyorsan 1.8 al.
ama satarken 1.6 dan fazla zarar edersin buda ne fark eder 1 milyar fazladan vermiş olursun.
ama o fark için deger bence.

bu arada 1.8 arayan 1.8 alır;).
1.6 ya bakmaz...

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Sağlamlık konusunda istisnalar kaideyi bozmaz derim ben... Kapı kollarındaki ve dashboard' daki soyulmayalar haklısınız bende de olmuştu ancak en ufak bir tıkırtı, gıcırtı olmadı hiçbir zaman... Bindiğim diğer VW' lerde de bu tip sesler hiç duymadım.

Performanstan ne beklediğine bağlı? Spor araba performansı bekliyorsan hayal kırıklığı olabilir ancak gazı yedikten sonra uzun yolda seni tatmin eder.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlamlık konusunda şüphem yok alman arabası olduğu için taş gibi dağılıyo derken sağı solu kendini bırakıyo çok ses yapıo anlamında 1.9 unu kullandım 1.6sına da bindim çok tıkırtı vardı bu arada 8v lik motoru işkence zamanında bizim astra g lerin çok hızlı olduğunu filan konuşuyorlardı kendi forumlarında aynı motor seat leonda da var çok bağırıyo araba ona rağmen gitmiyo

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performanstan ne beklediğine bağlı? Spor araba performansı bekliyorsan hayal kırıklığı olabilir ancak gazı yedikten sonra uzun yolda seni tatmin eder.

eyw.:)
buna katılırım abim.

soyulma konusuna hiiiç katılmıyorum
buyrun benim aracım 175.000 km de 99 model 1 tane soyulma ses yok!!!

bakımsız bütün araclar bu sorunları yaşatır ama baktıntan sonra hiç bir sorun olmaz;)...

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında kara kızımdan önceki aracım polo trendlıne dı ve hiç bir yerinden ne takırtı ne tukurtu duymadım bu takırtılar opele mahsus bişey heralde :) valla temiz bir polo bulursam aslında istediğim gibi hiç golf e bulaşmam ne yalan söyliyeyim :) sinek gibi ve çok keyifli bir araçtı

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Bende de 1.4 Comfortline Polo vardı gerçekten çok güzeldi. Performansına şaşmıştım ilk aldığımda...
Israrla yineliyorum şanzumana dikkat!!!

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 1.4 Comfortline Polo vardı gerçekten çok güzeldi. Performansına şaşmıştım ilk aldığımda...
Israrla yineliyorum şanzumana dikkat!!!

Gerçekten performans olarak kalıbının çok ötesinde araçlar :good: Şanzuman konusunda haklısınız çünkü benim poloda 1. vites zor geçiyodu hatta ustaya götürdüğümde oda normal çünkü geri vites ile 1. vites birbirine çok yakın demişti genelde poloların hepsi bu şekil demişti peki ben bu sefer polo alırsam otomatik düşünüyorum zannedersem şanzuman problemi bu şekilde olmaz hatta 2001 polo comfortlıne buldum bitane otomatik vite gümüş grisi ve sunrooflu bildiğim kadarıyla sunroof sadece hıgtlıne modellerinde sıkvar comfortlıne modellerinde yok denecek kadar az bir donanım