gösterge ışıkları

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim ben küçük smd ledlerden yaptım 2 serli gruplar halinde o grupları paralel bagladım sora 5 tane 2 serli grubu seri bagladım adaptör ile cok güsel yandı fakat arabada sonuk kaldı sora 2 li led geubunu 6 ya cıkardım ve bu grupları w serli paralel bagladım tekrar 3 tane 2 serli pararlel baglanmıs ledi de birbirine seri bagladım bu seferle yandı :cry: seri 5 led baglayınca akünün gücü yetmiyo ama seri 3 ledi de kesio kafam karıstı birde seri 4 led baglıcam olmassa flux led alıp ondan yapacam abicim yardımların için tesekkür edeim

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaa led kullanman için direnç lazım... arkadaşlare amatörce çalışmalar yapmayın arabaya zarar verirsiniz

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
pıyasada yapanlar kaca yapıyor bı bılgın varmı?sen ne kadara mal ettın?acele resımlerı beklıyoruz bıde:D

tüm araba göstergeler+orta konsol+düğmeler 150 ytl

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi su resimleri koy da bi bakalım daa o kadar paraya nasıl bir uygulama yapıorlar kadranın optitron gibi durması lasım o kadar paraya yapıosalar

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:pon: :pon: :good: sonun da başardım bu aksam kadranı bitirdim optitrondan farkı yok yarın resimlerini cekip koyacam asırı derecede parlak oldu toyotanın optitronu kadar parlak ve homojen oldu yarın resimleri eklicem bu arada dirençsiz yaptım hala problem yok olacagını da sanmıorum

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senden once ben ekleyeyım.adam bu ısı 150 ytlye yapıyor cok mu sızce???
dsc02856th5.jpg

dsc02857ba9.jpg

dsc02858tl8.jpg

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu da cok güselmiş abi ama 150 ytl cok para bana toplasan en fazla 20 ytl ye mal olmustur el emeği hariç tabi bide kadranın yapısı cok farklı vectra nın ki büyük ledler istenilen yere koyulabilio ama corsa ole deil lanet bişe aksama resimleri eklicem yardımlarınız için teşekkürler ayrıca o işi yapan benim meslektaşım galiba telefon cu mu oda

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra göstergesi süper olmuş... kim yapıyo bu işi? bide ben görüşeyim?